Gry wirtualne 24 marca 2020

Nowa platforma bukmacherska od Golden Race

Golden Race, twórca i globalny dostawca rozwiązań dla wirtualnych zakładów bukmacherskich, stworzył najnowszą wersję wirtualnego bukmachera. Twórcy mają nadzieję, że pomoże on wypełnić pustkę w czasach, gdy wydarzenia sportowe na całym świecie zostały przesunięte na nieznany termin. 

Internetowa platforma bukmacherska, dostępna zarówno na komputery stacjonarne, jak i urządzenia mobilne,  dostosowana jest do „wymagań graczy, którzy zwykle stawiają na prawdziwe zakłady bukmacherskie”, oferując różnorodne wirtualne sporty i gry.

Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do katalogu szybkich gier, obejmujących jednocześnie ponad 20 wirtualnych lig piłkarskich i turniejów, a także inne popularne gry wirtualne, takie jak koszykówka, sporty walki, wyścigi konne 3D, wyścigi psów, żużel, motocykle, Spin2Win i wirtualne Keno .

Dyrektor generalny i założyciel Golden Race, Martin Wachter uważa, że to pierwszy taki produkt na rynku zakładów bukmacherskich: –  Obecnie na rynku jest tylko jeden wirtualny produkt, który zapewnia najbliższe wrażenia z zakładów sportowych. Ten produkt to nasza internetowa platforma bukmacherska. Zachęcamy firmy i graczy do tego, by skorzystali z naszej oferty, a tym samym odkryli jej zalety. 

Mówię z dumą, że nasza platforma internetowa to prawdziwy bukmacher z wirtualnym wynikami, ponieważ oferuje prawdziwe szanse, zaktualizowano wszystkie główne ligi piłkarskie na świecie, a także przyjazny i znany graczom interfejs. Z tych właśnie powodów nasz produkt, gdy prawdziwy sport stanął w miejscu, powinien być świetną alternatywą dla wielu osób – dodał Martin Wachter.

Warto zaznaczyć, że nowa platforma opiera się na poprzednich wersjach, zapewniając ten sam interfejs graczom, różnorodność rynków bukmacherskich, realistyczne kursy i wirtualną ofertę sportową. Ulepszona platforma będzie jednak przede wszystkim kłaść nacisk na zaangażowanie gracza, a także zapewniała takie funkcje, jak zakłady na żywo.