Loterie 25 stycznia 2024

Nowa zdrapka od Lotto – MASY KASY. W grze nawet ćwierć miliona

autor: redakcja
W punktach LOTTO czeka już na graczy nowa zdrapka o nazwie "MASA KASY", Oto najnowsza propozycja od Totalizatora Sportowego i jego marki Lotto.

“Ile to jest MASA KASY? Nawet 250 000 zł, bo tyle wynosi główna wygrana w najnowszej Zdrapce! Już w czwartek 25 stycznia nowość od Zdrapek! MASA KASY to nowa propozycja z kolekcji Zdrapek o tematyce pieniężnej. Choć jej cena to tylko 5 zł, wygrać można okrągłe sumy, a pula przeznaczona na wygrane wynosi 17 205 000 zł.

Być bogatym! W jeden dzień wzbogacić się aż o 250 000 złotych! Taka MASA KASY to marzenie każdego. A przecież wygrana może przydarzyć się właśnie Tobie. O ile zagrasz, rzecz jasna! A potem? Na początek może zimowy urlop w górskim schronisku? Albo luksusowy gadżet? Dodatkowe pieniądze na mniejsze i większe wydatki zawsze mile widziane! Spieszcie więc do punktów LOTTO, by drapnąć wygrane” – czytamy w komunikacie Lotto.

Uwaga, uwaga! MASA KASY do wygrania!

  • 3 główne wygrane po  250 000 zł,
  • 12 wygranych II stopnia po 5 000 zł,
  • 90 wygranych III stopnia po 1 000 zł,
  • i wiele innych atrakcyjnych wygranych niższych stopni.

Informacje o Zdrapkach znajdziecie na stronie lotto.pl/zdrapki.

Od początku roku właściciel marki Lotto – Totalizator Sportowy wypłacił graczom wygrane w wysokości ponad  77,9 mln złotych.

Dodaj komentarz