Bukmacherka 17 kwietnia 2024

Nowe aranżacje klasyków Włodiego w Betclic Live Session by Piotrek Lewandowski

autor: redakcja
Warszawski raper Włodi dołączył do projektu Betclic Live Session by Piotrek Lewandowski. Współtwórca legendarnego składu Molesta Ewenement wspólnie z Lewandowskim wziął na warsztat ulubione utwory własnego autorstwa: „Kominy”, „Szyld” i „Proces spalania”, które zyskały zupełnie inne, alternatywne brzmienie. Nowych aranżacji można posłuchać na kanale YouTube Betclic.

Włodi to jeden z weteranów polskiego hip-hopu. Artysta jest aktywny na scenie już od 30 lat. Oprócz współtworzenia słynnej grupy Molesta Ewenement ma bogatą historię solową oraz jako członek ekipy Parias, w której działał razem z Eldo i Pelsonem. Twórczość Włodiego to oldschool w najlepszym wydaniu i kwintesencja stylu muzyki hip-hop dominującego w latach dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych.

Teraz, dzięki współpracy Włodiego z Piotrkiem Lewandowskim, możemy poznać ulubione wycinki z twórczości własnej warszawskiego rapera w zupełnie nowym brzmieniu. W ramach Betclic Live Session artyści przygotowali nowe aranżacje utworów: „Kominy”, „Szyld” i „Proces spalania”. Pierwszy jest już dostępny na kanale YouTube Betclic. Kolejne udostępnione zostaną 24 kwietnia i 8 maja.

– Wspieranie ciekawych, kreatywnych projektów jest wpisane w DNA Betclic. Cieszymy się, że dzięki naszemu zaangażowaniu projekt Live Session mógł zostać przywrócony do życia. Możliwość wsparcia w procesie twórczym Piotrka Lewandowskiego i legendy takiej jak Włodi jest dla nas wyróżnieniem – powiedział Adrian Sztuk, Brand Manager Betclic Polska.

Piotrek Lewandowski wspólnie z Betclic wskrzesił projekt Live Session

Betclic Live Session by Piotrek Lewandowski to druga odsłona serii alternatywnych aranżacji twórczości znanych raperów. W pierwszej części projektu gośćmi Lewandowskiego byli Pezet, Sobel i Małpa. Powstało wówczas osiem nowych wersji ich ulubionych utworów z własnego repertuaru. Dzięki temu mamy możliwość posłuchać numerów takich jak „Drogi Dres” Małpy czy „Ukryty w mieście krzyk” Pezeta w zupełnie nowym brzmieniu. Seria spotkała się bardzo dobrym odbiorem, a teraz wraca przy wsparciu marki Betclic po niemal dwóch latach od premiery ostatniego utworu.

Piotrek Lewandowski to gitarzysta i producent muzyczny znany ze współpracy z czołowymi, polskimi raperami, a także współtwórca śladów gitarowych do udźwiękowienia gry Cyberpunk 2077.

Trzy numery Janusza Walczuka już na kanale Betclic

Pierwszą gwiazdą, która w ramach Betclic Live Session by Piotrek Lewandowski odświeżyła swoje najważniejsze utwory był Janusz Walczuk. „Droga Wojownika”, „Offside” i „Sady Żoliborskie” ukazywały się na kanale YouTube Betclic na przełomie marca i kwietnia, notując w sumie 142 tys. odtworzenia.

Nazwisko trzeciej gwiazdy biorącej udział w projekcie poznamy 15 maja.

Dodaj komentarz