Bukmacherka 20 lutego 2024

Nowe darmowe gry od BETFAN. Ważna współpraca z Low6

Low6, jeden z największych producentów gier podpisał umowę z BETFAN na dostawę pakietu gier free-to-play. Mają być ważnym dodatkiem do bogatej oferty i kolejną zachętą dla graczy.

W nowej ofercie produktów pojawi się pierwsza gra zręcznościowa firmy BETFAN, Horse Race. Gra typu side scroller, w której gracze muszą poruszać się na koniu pomiędzy obiektami sportowymi, dotykając ekranu dotykowego lub myszy. Za kolejne postępy w grze zdobywają punkty.

W portfolio znajdzie się także gra Bingo, w ramach której gracze otrzymają cyfrową kartę wydarzeń sportowych, które będą oznaczane w czasie rzeczywistym za pomocą akcji na żywo. Gracze będą nagradzani zdobyciem “linii” lub “fulla” po ukończeniu danego poziomu.

Naszym celem jest ciągły rozwój. Przyszłość naszego działu zakładów sportowych postrzega gry free-to-play jako kluczowy element naszej oferty produktowej. Wierzymy, że współpraca z Low6 pozwoli nam dokonać ogromnych zmian na polskim rynku, a ta wspólne działania otworzą także nowe drzwi dla bukmacherów w Polsce – powiedział Jakub Świsłowski, wiceprezes BETFAN.

BETFAN, podobnie jak Low6, koncentruje się na innowacjach i cieszymy się, że część naszego portfolio gier zostanie zaimplementowana w ramach ich pakietu produktów. To, że nasza pierwsza gra będzie dostarczona jako nowe, innowacyjne rozwiązanie zręcznościowe, oznacza, że ​​mamy coś, czego rynek zakładów nigdy wcześniej nie widział. Nie możemy się doczekać, aż wciśniemy przycisk i uruchomimy naszą ofertę gier zręcznościowych dla szerszej branży bukmacherskiej i gier komputerowych – dodał Jamie Mitchell, dyrektor generalny Low6.

Low6 to dostawca usług igamingowych. Dostarcza wielokrotnie nagradzaną technologię grywalizacji sportowej operatorom, ligom sportowym, organizacjom medialnym i głównym markom. Low6 zapewnia grywalizację odbiorcom na całym świecie poprzez innowacyjne i kreatywne rozwiązania umożliwiające pozyskiwanie danych. Low6 współpracuje m.in. z NHL, PGA TOUR i UFC, a także operatorami takimi jak Flutter Entertainment i Entain.

Firma Low6 została wyróżniona nagrodami „Acquisition & Retention Partner” w konkursie SBC North America Awards, „Freeplay Gaming Provider” w konkursie EGR North America Awards oraz „Industry Rising Star” w konkursie SiGMA Awards.

Dodaj komentarz