Bukmacherka 13 czerwca 2024

Nowe funkcjonalności aplikacji i Bezpieczny Wynik w Betclic na Euro 2024

autor: redakcja
Betclic poinformował o wprowadzeniu szeregu nowych funkcjonalności w aplikacji, które jeszcze bardziej rozszerzają możliwości obstawiania meczów podczas mistrzostw Europy 2024. Co więcej, wiodący bukmacher na rynku wprowadza do oferty akcję Bezpieczny Wynik i przypomina o najlepszych warunkach gry bez podatku w Polsce, które obowiązują także podczas najważniejszego turnieju piłkarskiego w roku.

Nowości w aplikacji Betclic

Z okazji mistrzostw Europy 2024 Betclic wprowadził kilka zupełnie nowych funkcjonalności w aplikacji mobilnej. Inne usprawnił, by zapewnić użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia z gry.

Od teraz, dzięki funkcji MY TEAM, w aplikacji Betclic możesz stworzyć atak marzeń i wytypować liczbę goli strzeloną przez kilku zawodników w ramach jednego zakładu. Co więcej, zmienił się design zakładów na strzelców, dzięki czemu możliwe jest obstawienie tego typu zdarzeń jednym kliknięciem.

Kolejną przearanżowaną funkcjonalnością jest prezentacja statystyk meczowych, która stała się bardziej intuicyjna. Zmienił się również sposób udostępniania kuponów – użytkownicy mogą podzielić się informacją o wygranej w zupełnie nowy sposób.

Nowością jest informacja o wygranej – od teraz za każdym razem, gdy twój kupon zostanie rozliczony „na zielono”, otrzymasz od aplikacji specjalne powiadomienie. Ale to nie wszystko.

Wprowadziliśmy cały pakiet usprawnień, dzięki którym najlepiej oceniana aplikacja bukmacherska na polskim rynku staje się jeszcze bardziej przyjazna w użytkowaniu. Warto sprawdzić wszystkie nowości i przekonać się samemu – mówi Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic.

Bezpieczny Wynik w Betclic

Na czas mistrzostw Europy 2024 Betclic przedstawia nową akcję – Bezpieczny Wynik. Wystarczą dwa gole przewagi drużyny, na którą obstawiłeś, a twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany.

Akcja obowiązuje na zakłady dotyczące zwycięzcy meczu z oferty mistrzostw Europy 2024 na kuponach typu single i multi. Nie obowiązują ograniczenia stawki czy minimalnego kursu.

Gra bez podatku w Betclic także na mistrzostwa Europy 2024

Betclic jako pierwsza marka w Polsce wprowadził do oferty grę bez podatku na tak korzystnych dla użytkowników zasadach. Gracze mogą obstawiać kupony typu single i multi na wszystkie sporty, przez całą dobę i siedem dni w tygodniu bez podatku od gry w wysokości 12%. Ten uiszczany jest na rzecz Skarbu Państwa przez bukmachera, zamiast użytkownika. Akcja obowiązywać będzie także podczas Mistrzostwa Europy 2024, dzięki czemu gracze mogą wygrać więcej!

Co to oznacza w praktyce?

W Polsce obowiązuje podatek od stawki w zakładach bukmacherskich w wysokości 12 procent. Oznacza to, że w przypadku kuponu ze stawką 100 zł, ewentualna wygrana zostanie obliczona w oparciu o stawkę 88 zł. 12 zł podatku trafi bowiem, jeszcze przed rozliczeniem kuponu, do Skarbu Państwa.

Od 11 marca Betclic zmienił zasady gry w zakładach wzajemnych. Bukmacher pokrywa w całości podatek od stawki. W powyższym przykładzie podstawą do obliczenia wygranej będzie nie 88, a 100 zł.

Polacy pokochali grę bez podatku w Betclic i oczywiste dla nas było, że oferta musi zostać z nami na najważniejszy, piłkarski turniej w 2024 roku. Co ważne, bez zmian – zmiany zostawiamy trenerom! – mówi Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska. – Gdy po raz pierwszy wprowadziliśmy w Betclic grę bez podatku wiedzieliśmy, że takie rozwiązania istnieją już na rynku, ale w dużo mniejszym, bardzo ograniczonym zakresie. Równocześnie byliśmy pewni, że proponowany przez nas kształt promocji jest „game changerem”, który przyciągnie do Betclic wielu nowych graczy. Prognozy okazały się trafne i dziś możemy pochwalić się jedną z najciekawszych promocji w historii rynku bukmacherskiego w Polsce.

Akcje dodatkowe

To nie wszystko, co z okazji mistrzostw Europy 2024 bukmacher przygotował dla graczy. Użytkownicy Betclic będą mogli w trakcie trwania turnieju znaleźć w aplikacji spersonalizowane Misje, których poziom trudności i nagroda będą zależne od profilu gracza. Część akcji trafi na konta wszystkich graczy.

Jedną z nich będzie Typeriada Extra – za poprawne wytypowanie rezultatu (zwycięzca lub remis) trzech z sześciu wskazanych meczów, gracz otrzyma  gwarantowany freebet w wysokości 30 zł, a także podzieli 50 000 zł między siebie oraz innych, którzy wykazali się typerskim instynktem. W trakcie fazy grupowej Betclic uruchomi trzy edycje, co oznacza trzy szanse na podzielenie 50 000 zł.

Warto będzie zwrócić uwagę także na akcje rankingowe – punkty przyznawane będą za kupony wygrane na meczach mistrzostw oraz Copa America, a nagrodzonych zostanie aż 2000 graczy.

Betclic przypomina również o akcji ZBIERZ DRUŻYNĘ, czyli programie polecającym. W trakcie mistrzostw wyjątkowo będzie można odebrać nie 20 zł, a 30 zł za polecenie znajomego do rejestracji w Betclic.

Dodaj komentarz