Gry wirtualne 7 września 2023

Nowe miejsce na mapie Warszawy. Duża sprawa w świecie esportu

autor: redakcja
W środę odbyło się oficjalne otwarcie "GameHub" – nowego gamingowo-sportowego lokalu w Warszawie, stworzonego dzięki partnerstwu Polskiej Ligi Esportowej i Superbet. To innowacyjne miejsce, które łączy pasję do esportu i tradycyjnego sportu, oferując codzienny darmowy dostęp do najnowszych tytułów gier dla wszystkich zainteresowanych.

“Już wkrótce, we wrześniu, możecie spodziewać się ciekawych wydarzeń, takich jak turnieje, watching parties najważniejszych turniejów esportowych oraz wydarzenia dla społeczności sportu tradycyjnego i elektronicznego. To unikalna okazja do połączenia tych dwóch światów w jednym miejscu. Zapraszamy Was do odwiedzenia “GameHub” przy al. Jerozolimskich 33 w Warszawie od 9:00 do 23:00 i dołączenia do naszych wydarzeń. Czekają na Was niezapomniane chwile pełne emocji i rozrywki” – informują Superbet oraz PLE.

Nasza współpraca z marką Superbet rozwija się z miesiąca na miesiąc. Początkowo nasze działania skupiały się na przestrzeni online, ale teraz jesteśmy gotowi postawić kolejny krok. GameHub będzie miejscem unikatowym w skali kraju, gdzie sport tradycyjny połączy się z esportem. Planujemy tam wiele aktywności, turniejów, challenge’ów, watching party i eventów łączących te dwa światy. Ogromnie się cieszę, że marka Superbet to kolejny partner Polskiej Ligi Esportowej, który dostrzega tę synergię i chce ją rozwijać – mówił Paweł Kowalczyk, CEO Polskiej Ligi Esportowej.

 

 

PLE i Superbet współpracują od maja 2023 roku. Najpierw marki zorganizowały dwa eventy typu watching party, na których fani mogli oglądać finały Majora CS:GO, a następnie powstały projekt PLE Champs (elitarnej ligi dla najlepszych polskich zawodników CS:GO) i Superbet Weekly Cup (cykliczne turnieje dla społeczności CS:GO). Marka Superbet była też partnerem flagowego projektu Polskiej Ligi Esportowej, czyli PGE Superpucharu PLE.

Od kilku miesięcy przygotowywaliśmy się do tego projektu sukcesywnie budując partnerstwo z Polską Ligą Esportową na wielu płaszczyznach. Chcemy, aby to miejsce miało charakter spotkań środowiska gamingowego, ale również fanów sportu tradycyjnego. We wrześniu przygotowaliśmy szereg interesujących wydarzeń, które powinny zainteresować przedstawicieli społeczności esportowej. Będziemy dążyć również do tego, aby miała ona jak największy wpływ na tematykę organizowanych eventów w kolejnych miesiącach – podsumował Łukasz Seweryniak, CEO Superbet w Polsce.

Dodaj komentarz