Bukmacherka 10 maja 2024

Nowość od BETFAN! Gracze mogą obstawiać wyniki Polskiej Ligi Żeglarskiej

autor: redakcja
Tego jeszcze nie było! BETFAN jako pierwszy w Polsce wprowadza zakłady bukmacherskie na regaty żeglarskie. Teraz gracze mogą obstawiać wyniki Polskiej Ligi Żeglarskiej i poczuć prawdziwy dreszczyk emocji.

“Jest to ogromne wyróżnienie dla naszych zawodników i fanów żeglarstwa. Jesteśmy dumni, że właśnie Polska Liga Żeglarska otwiera nowy rozdział w historii polskiego sportu. Nasza współpraca z BETFAN to także szansa na promocję i rozwój żeglarstwa. Ponadto, przy rejestracji z kodem REGATY otrzymasz bonus!” – czytamy na stronie ligazeglarska.pl.

Gracze mogą skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej! 200% bonusu do 300 zł przy pierwszej wpłacie. Wpłacając 50 zł otrzymasz bonus 100 zł, co da graczom 150 zł na start! Wpłacając 150 zł lub więcej, zgarną bonus 300 zł i zaczną grę z 450 zł! Warto pamiętać również o Lidze Typerów BETFAN, gdzie najlepsi typerzy mogą wygrać freebety!

Polska Liga Żeglarska to pierwsze w cykliczne rozgrywki ligowe organizowane w Polsce od 2015 roku, inspirujące się modelami znanych dyscyplin sportowych. Liga składa się z poziomów – Ligi Regionalnej, 1 Ligi i Ekstraklasy, a jej zwieńczeniem jest tytuł Klubowego Mistrza Polski przyznawany przez Polski Związek Żeglarski.

W regatach udział biorą najlepsi polscy żeglarze, przedstawiciele wielu pokoleń Mistrzów Polski, Europy i Świata, medalistów Olimpijskich, ale też aktualni zawodnicy Kadry Narodowej, Kadry Juniorskiej oraz żeglarze amatorzy.

Rozgrywki odbywają się na jednolitych jachtach klasy RS21, które zapewnia organizator, i są wzbogacone o rozbudowaną oprawę medialną. Lokalizacje regat zostały starannie wybrane, aby zachwycać urokiem i dostępnością na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz