Bukmacherka 23 września 2019

Nowy gracz na rynku. Wystartował Noblebet

Noblebet to polski bukmacher, który licencję na oferowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów otrzymał na początku stycznia 2019 roku. Od tego momentu trwały wzmożone prace, by wystartować ze stroną. Oczywiście to normalna praktyka, ponieważ zwykle załatwienie wszystkich formalności związanych z tego typu działalnością trwa ponad pół roku. Wreszcie się udało i już teraz gracze mogą założyć konto u nowego bukmachera. 

Wchodząc na stronę Noblebet trafiamy na przyjazny interfejs. Przede wszystkim dominują kolory biały i czarny. Liczba zakładek podstawowych nie jest duża, co ułatwia poruszanie się po witrynie.  Warto podkreślić, że już teraz Noblebet posiada najważniejsze funkcje. W tym opcję Cash-Out, która wydaje się dobrze rozbudowana. W każdym razie tak wynika z opisu na stronie, ponieważ ten jasno sugeruje, że gracz dostanie powiadomienie, gdy cash-out będzie możliwy. Jak często to będzie? Tego jeszcze nie wiemy, ponieważ operator dopiero wystartował, ale niebawem zapewne to przetestujemy.

Co można grać w Noblebet? W zasadzie wszystko, ponieważ gracze znajdą ofertę na najpopularniejsze sporty, a także na e-sport, krykieta, unihokej, nascar, czy inne tego typu mniej popularne dyscypliny. Wszystko znajduje się w zakładce “zakłady bukmacherskie”, ale jest przejrzyście podzielone na odpowiednie znaczniki. Co więcej standardowo w osobnych zakładkach znajdują się sporty wirtualne i zakłady na żywo.

Jeśli chodzi o promocję, to już teraz można skorzystać z kilku. Jak to zwykle bywa, gdy startuje nowy bukmacher, klientów przede wszystkim interesuje bonus powitalny. W przypadku Noblebet w żaden sposób nie jest związany z podatkiem. Ten u tego bukmachera pobierany będzie standardowo. Nowy gracz na rynku dla swoich klientów przygotował za to “Pakiet Powitalny typu Premium”, w którym klienci  mogą otrzymać równowartość 1650 złotych.

  1. bonus od pierwszego depozytu 100% do 800 PLN
  2. bonus od drugiego depozytu 50% do 800 PLN
  3. wpłać trzeci raz i odbierz 50 PLN ekstra na Sporty Wirtualne

Bonusu nie trzeba obracać, ale aby spełnić warunki regulaminu należy dokonać 4-krotnego obrotu depozytem. Kupony kwalifikujące się do obrotu muszą być z kursem minimalnym 1.85, a jeśli jest to kupon kombi, to dodatkowo przynajmniej jedna selekcja musi być z kursem minimalnym 1.40. Dokładny regulamin promocji można znaleźć na stronie bukmachera.

Jak na razie Noblebet nie posiada jeszcze aplikacji mobilnej, która ma pojawić się w niedalekiej przyszłości. Już teraz jednak można skorzystać z obsługi Live Czatu, na którym konsultant udziela pomocy, jeśli użytkownicy – nawet niezarejestrowani – mają problem z funkcjonalnością strony lub czymkolwiek inny. Cóż, na większe oceny przyjdzie jeszcze czas, ponieważ na podstawie tych kilku dni wielu aspektów jeszcze nie sposób ocenić.