Wyścigi konne 1 lipca 2022

Oferta wyścigów konnych Penn National doczekała się międzynarodowej dystrybucji

BetMakers Technology Group została wybrana do dystrybucji oferty na wyścigi Penn National Gaming poza USA oraz Kanadę. Mowa o ponad 900 wyścigach rocznie. 

Oferta wyścigów Penn National na arenie międzynarodowej

W związku z tym, iż firma BetMakers Technology Group została wybrana do dystrybucji oferty na wyścigi Penn National Gaming na arenie międzynarodowej, operatorzy zakładów sportowych, a przede wszystkim sami gracze spoza Ameryki Północnej, otrzymają dostęp do treści dotyczących wyścigów konnych Penn National.

W ramach umowy, która zacznie obowiązywać od 1 lipca, BetMakers Technology Group rozpocznie dystrybucję na ponad 900 wyścigów rocznie. Oferta może pojawić się wśród wszystkich operatorów na świecie, którzy posiadają odpowiednią licencję.

Ważny krok

Na temat międzynarodowej dystrybucji wyścigów konnych Penn National wypowiedziała się Kerry Gatten z BetMakers Global Racing Network: – Cieszymy się, że możemy zaoferować wyścigi konne Penn National szerszej publiczności. Tym samym mamy szansę, by zwiększyć świadomość dotyczącą tego, co mogą zaoferować amerykańskie tory wyścigowe. To ekscytujące, że zaczniemy dostarczać obszerne treści związane z wyścigami Penn operatorom z naszej sieci na całym świecie.

Obecnie BetMakers Technology Group dystrybuuje treści związane z wyścigami konnymi do ponad 30 krajów, oferując właścicielom praw, czyli np. Penn National nowe rynki, na których mogą zaistnieć, udostępniając jednocześnie nowe źródło przychodów.

Dodaj komentarz