Ogolna 3 sierpnia 2020

Oficjalnie: Betclic sponsorem Fame MMA

autor: Maciej Akimow
Tak jak już informowaliśmy kilka dni temu, Betclic zostaje oficjalnym sponsorem federacji FAME MMA. Dla organizacji to niewątpliwy sukces, ponieważ Betclic to topowa europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od ponad roku prężnie działa również w Polsce.

Rozszerzenie działań sponsoringowych wpisuje się w hasło „Ty przeżywasz, my sponsorujemy!”, które Betclic umieścił w kampanii outdoorowej na terenie największych polskich miast.

Fani FAME MMA będą zadowoleni ze współpracy. Bukmacher przygotował dla nich dedykowaną ofertę powitalną, liczne promocje i wysokie kursy na każdą z gal. A to nie wszystko! W kanałach społecznościowych Betclic będzie można wygrać bilety na galę, darmowy dostęp do transmisji PPV oraz gadżety federacji!

Warto podkreślić, że Betclic od początku swojej działalności w naszym kraju jest zaangażowany we wspieranie sportu. Sponsoruje piłkarskich Mistrzów Polski z sezonu 2019/20, drużynę Piasta Gliwice, a także zdobywców Pucharu Polski z tego samego sezonu – piłkarzy Lechii Gdańsk. Związał się również długoletnim kontraktem z PZPS, na mocy którego jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn.”

Oferta na galę FAME MMA 7 znajduje się na stronie Betclic  w sekcji „Sztuki walk” à „FAME MMA”. Gracze będą mogli obstawiać nie tylko zwycięzców, ale również to w jakim czasie zakończy się walka, czy potrwa pełen dystans oraz w której rundzie zostanie rozstrzygnięta. Czym bliżej gali, tym w ofercie Betclic będzie pojawiać się wiecej rynków na walki FAME MMA 7.