Bukmacherka 3 października 2019

Oficjalnie: Noblebet głównym sponsorem Śląska Wrocław

Potwierdziły się nasze informacje z ostatniego tygodnia sierpnia. Zgodnie z tym, co pisaliśmy – Noblebet został głównym sponsorem Śląska Wrocław. Umowa będzie obowiązywała przez trzy sezony, a logo bukmachera znajdzie się na centralnej części koszulek wrocławskiego klubu. 

Porozumienie pomiędzy bukmacherem, a klubem zakłada nie tylko miejsce na froncie koszulki. Standardowo logo jednego z najnowszych operatorów na polskim rynku będzie pojawiało się na wszystkich materiałach promocyjnych Śląska Wrocław. Poza tym w najbliższej przyszłości zostaną przeprowadzone akcje promocyjne skierowane do kibiców WKS-u.

Dziś oficjalnie możemy ogłosić nawiązanie współpracy z bukmacherem Noblebet, choć de facto rozpoczęła się ona wraz z inauguracją obecnego sezonu. Dlatego tym większe słowa uznania kierujemy w stronę naszego nowego partnera, który zdecydował się udostępnić przysługujące mu miejsce na przodzie koszulek na cele charytatywne. Fakt, że Noblebet już od samego początku swojej działalności zainteresowany był współpracą z Śląskiem Wrocław, jest dla nas potwierdzeniem dużego potencjału klubu, jak i właściwego kierunku rozwoju, który obraliśmy. Jesteśmy szczęśliwi, że w realizowaniu naszych celów możemy liczyć na wsparcie tak ambitnego partnera – powiedział prezes Śląska Wrocław, Piotr Wiśniewski na łamach oficjalnej strony klubu.

Przypomnijmy, że Noblebet to polski bukmacher, który licencję na oferowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów otrzymał na początku stycznia 2019 roku. Od tego momentu trwały wzmożone prace, by wystartować ze stroną. I to się udało ponad tydzień temu, gdy bukmacher oficjalnie pojawił się w sieci. Więcej o nowym sponsorze Śląska Wrocław możecie przeczytać w naszym artykule z września [KLIK].

Oczywiście z podpisanej współpracy zadowolona jest również prezes Noblebet, Agnieszka Wójtowicz: – Cieszymy się, że już na starcie udało nam się związać z tak silną i znaną marką na polskim rynku, jaką jest Śląsk Wrocław. Jesteśmy pełni optymizmu i nadziei na to, że w koszulkach z naszym logotypem, Śląsk będzie grał o najwyższe laury. Wspierając Śląsk chcemy podzielić się naszą pasją do sportu z jego kibicami. Mamy nadzieję, że także oni będą zadowoleni z tej współpracy. 

Co ciekawe Śląsk nadal nieodpłatnie będzie udostępniał miejsce na strojach meczowych Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. W tym roku na tyle koszulki zostanie ulokowane logo Przylądka Nadziei – specjalistycznej kliniki będącej pod opieką Fundacji. Z kolei koszulki z reklamą Fundacji, w której dotychczas grali wrocławianie trafią na licytację charytatywną. Pierwszą kapitana drużyny, Krzysztofa Mączyńskiego kupił już za 10 tysięcy złotych… Noblebet!

Kiedy wyklarował się w pomysł odstąpienia miejsca na koszulce dla Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” od razu uznaliśmy, że to słuszna idea. Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób wesprzeć jeden z symboli Wrocławia w jego trudnej walce o zdrowie najmłodszych. Kupioną przez nasz koszulkę kapitana zespołu zamierzamy przeznaczyć na kolejną licytację, by w ten sposób przypieczętować naszą dobrą, trójstronną współpracę – skomentowała prezes Noblebet, Agnieszka Wójtowicz.

Cóż, Noblebet bardzo szybko podpisał umowę sponsoringową, ponieważ nie minie nawet miesiąc od oficjalnego startu, a widzowie ekstraklasy zobaczą logo bukmachera. Premiera 4 października, ponieważ właśnie wtedy zawodnicy WKS-u pierwszy raz w koszulkach z logiem nowego sponsora zagrają z Jagiellonią Białystok.

Fot. Oficjalna strona Śląska Wrocław