Aplikant radcowski/adwokacki

,Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław

RM Legal Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej dla biznesu. Klientami kancelarii są głównie podmioty międzynarodowe.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROFIL KANCELARII:

  • prawo korporacyjne
  • Gaming / Gambling
  • M&A, Private Equity, Venture Capital
  • projekty lokalne oraz międzynarodowe

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa prawna polskich i zagranicznych Klientów kancelarii
  • analiza przepisów i orzecznictwa
  • przygotowywanie opinii prawnych i opiniowanie umów
  • samodzielna praca nad powierzonymi sprawami i Klientami

WYMAGANIA:

  • I/II rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej
  • doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej lub dziale prawnym przedsiębiorstwa
  • dobra znajomość prawa gospodarczego i administracyjnego
  • podstawowa wiedza w zakresie RODO
  • umiejętność analitycznego podejścia do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych
  • samodzielność i rzetelność w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi zadaniami
  • umiejętność pracy w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach realizowanych na rzecz klientów Kancelarii
  • doświadczenie w obsłudze korporacyjnej oraz transakcyjnej
  • przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Marek Plota prowadzący działalność gospodarcza pod firmą RM Legal Kancelaria Radców Prawnych Marek Plota z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A/204, 53-033 Wrocław.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Przysługuje Ci prawo wycofania wyrażonej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.