Analityk sportowy – Trader

,Warszawa/Praca zdalna
Miejsce pracy: Warszawa/Praca zdalna

ETOTO w Polsce działa teoretycznie już od 2011 roku. W praktyce jednak start możemy datować na rok 2014 roku, kiedy tak naprawdę bukmacher wystartował ze swoją całą ofertą. Firma przyjmuje zakłady głównie przez Internet, choć w przeszłości posiadała także lokale stacjonarne, np. na terenie Warszawy, Krakowa czy Poznania. W latach 2015-2017 była sponsorem Piasta Gliwice.

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie rynku zakładów bukmacherskich oraz konkurencji w zakresie zdarzeń przedmeczowych oraz live (Siatkówka lub Piłka ręczna)

  • Przygotowanie oferty kursowej w zakresie wydarzeń sportowych (siatkówka lub piłka ręczna) oraz społeczno-politycznych

  • Analiza i zarządzanie ryzykiem w zakresie przyjmowania zakładów przedmeczowych oraz live

  • Realizacja przyjętych planów i strategii firmy oraz działu bukmacherskiego

  • Wprowadzanie oraz testowanie nowych rozwiązań i produktów tradingowych

  • Współpraca z działem obsługi klienta oraz marketingu

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w weekendy i święta,

  • Zdolności analityczne, znajomość metod statystycznych,

  • Zdolność do pracy pod presją czasu,

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Pasja i szeroka wiedza o sporcie z naciskiem na siatkówkę lub piłkę ręczną

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem, tworzeniu oferty bukmacherskiej oraz monitorowaniu zakładów

  • Specjalizacja w konkretnym sporcie, szczególnie siatkówce lub piłce ręcznej

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Pracę w zgranym zespole otwartym na nowe pomysły,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu umiejętności oraz doświadczenia,

  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Warszawie,

  • Dofinansowanie do opieki medycznej

  • Możliwość wykupienia pakietu sportowego