SEM Specialist

,Warszawa/Praca zdalna
Miejsce pracy: Warszawa/Praca zdalna

Szybko rozwijająca się̨ polska firma bukmacherska szuka utalentowanego, entuzjastycznego i kreatywnego specjalisty SEM, który pomógłby w rozwoju marki oraz codziennych działaniach marketingowych. Idealny kandydat powinien posiadać́ przynajmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, cechować się zdolnościami analitycznymi, doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi oraz bardzo dobrze władać językiem angielskim.

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

  • Przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych w zakresie SEM oraz kampanii PPC
  • Codzienna analiza prowadzonych kampanii oraz śledzenie skuteczności konwersji wraz z analizą ROI
  • Zarządzanie budżetem, strategii i śledzeniem płatnych kanałów (SEM, PPC)
  • Ścisła kontrola wyników i jakości działań agencji zewnętrznych
  • Raportowanie wyników prowadzonych kampanii
  • Miesięczna analiza działań konkurencji w zakresie działań SEM
  • Współpraca z innymi działami, w tym działem Design, Trading i CRM w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów
  • Współpraca z całym zespołem marketingowym dla zapewnienia zgodnej komunikacji marki oraz poprawy jakości leadów

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami Google Ads (Paid Search, YouTube)
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku SEM Specialist
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność tworzenia prezentacji w Power Point
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych oraz bardzo dobra znajomość Google Analytics
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielne i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo duża dbałość o szczegóły

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM dla branży bukmacherskiej
  • Zainteresowanie sportem
  • Znajomość polskiego rynku zakładów sportowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej – większość czasu pracujemy zdalnie jednak czasem lubimy spotkać się w biurze
  • Biuro w centrum Warszawy z dostępnym parkingiem
  • Brak dress-code’u – cenimy sobie swobodę i ubieramy się w to, co lubimy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności