Specjalista ds. komunikacji

,Warszawa
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych,
  • Wdrażanie oraz optymalizacja planów komunikacyjnych marki,
  • Ewaluacja, optymalizowanie i raportowanie efektywności działań,
  • Współpraca z działem media, agencjami reklamowymi i partnerami zewnętrznymi.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii komunikacji marketingowej,
  • Znajomość i orientacja w trendach marketingu internetowego oraz wiedza i pasja sportowa,
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizowane projekty,
  • Kreatywne podejście do zadań i wyzwań.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Doświadczenie w dziale komunikacji, marketingu lub agencji.
To oferujemy
  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę na pełen etat,
  • Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów,
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach,
  • Komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji w Warszawie,
  • Prywatną opiekę medyczną za 1 PLN,
  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro mieszczącego się w siedzibie firmy,
  • Chill Out Room, codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie,
  • Dostęp do programu Referral Bonus. (pakiety bonusowe mogą się różnić w zależności od dostępności związanej z pandemią).

Warunkiem koniecznym do udziału w rekrutacji jest umieszczenie w CV obowiązującej klauzuli/klauzul podanych poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STS SA ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice oraz podmioty przetwarzające do celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym momencie wycofana.