Poker 10 lutego 2019

Ogromne zmiany w teamie PokerStars

autor: BB
Niespodziewanie Jaime Staples i Jeff Gross poinformowali, że odchodzą z teamu "PokerStars". Bez wątpienia mowa o wielkim osłabieniu platformy pokerowej, ponieważ obaj graczy byli jednymi z najważniejszych streamerów w stajni.

Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, ze świat pokera dawno nie był w tak dużym szoku. Jeff Gross pracował dla  "PokerStars" od 2017 roku z dużymi sukcesami. Był jednym z najpopularniejszych streamerów w stajni "PS"… Jego kanał na "Youtube" posiada 25.000 subskrybentów, a konto na Twitchu, na którym prowadził streamy, liczy prawie 56.000 widzów.

Czy to koniec mojej obecności w pokerze? Odpowiedź brzmi „nie”. Właściwie to jest to dopiero początek. Przygotowujemy się i wkrótce podkręcimy akcję – powiedział Jeff Gross w opublikowanym na "Youtube" oświadczeniu. 

Co ciekawe dzień po ogłoszeniu decyzji przez Grossa, odejść zdecydował się również Jaime Staples, który był jeszcze ważniejszy dla stajni "PS". Jego kanał na "Youtube" posiada 63.000 subskrybentów oraz 120.000 widzów na Twitchu

Co dalej z Staplesem i Grossem? Być może dołączą do "PartyPoker" albo ewentualnie "Run It Once". Istnieje również opcja, że na swój pokład wciągnie ich Bill Perkins, który realizuje projekt "Thirst Lounge".

Dodaj komentarz