Ogolna 2 stycznia 2023

Ohio uruchamia internetowe zakłady sportowe. Najwięksi walczą o udziały w rynku

autor: Mateusz Mazur
Wczoraj (01.01.2023) wystartowały zakłady internetowe w Ohio. Już od pierwszych dni nowo uregulowany rynek stał się łakomym kąskiem dla największych operatorów, którzy niemal w komplecie zameldowali się w jednym z najgęściej zaludnionych stanów USA. 

Zacięty bój o Ohio

Swoją gotowość na otwarcie rynku w Ohio już od dłuższego czasu sygnalizowało DraftKings. Nowo uregulowany rynek znalazł się także na celownikach FanDuel, Tipico czy Hard Rock Digital. Wszyscy licencjonowani operatorzy, których już 1 stycznia w Ohio było jedenastu, przygotowali dla swoich nowych klientów atrakcyjne bonusy na start.

Od dłuższego czasu zanosiło się, że walka o udziały w Ohio będzie niezwykle zacięta. Wraz z każdym kolejnym stanem, który otwiera się na zakłady sportowe, możliwe do zagarnięcia terytorium maleje. Kolejnym obszarem, w którym operatorzy z pewnością staną do wyścigu o udziały w rynku już pierwszego dnia będzie Massachusetts. Zakłady sportowe zostaną tam uruchomione 31 stycznia.

Mocne wejście w nowy rok

Matt Kalish, współzałożyciel DraftKings i prezes DraftKings North America, nie potrafił ukryć emocji po oficjalnym wejściu operatora na nowy rynek: – Cieszymy się, że możemy powitać nowy rok uruchamiając naszą najlepiej ocenianą aplikację DraftKings Sportsbook w Ohio – stwierdził.

Prezes DraftKings North America zauważył także, że styczeń powinien być owocnym miesiącem dla branży bukmacherskiej w Ohio – Mieszkańcy Ohio są dumnymi ze swojego pochodzenia, zapalonymi fanami sportu i cieszymy się, że możemy zaoferować im możliwość skorzystania z naszych usług przed startem najważniejszych rozgrywek futbolu amerykańskiego – dodał Kalish.

tagi:Ohio

Dodaj komentarz