Loterie 5 grudnia 2022

Olgierd Cieślik: Przez taką akcję jak “Wygrywamy zaczyna się od WY” inwestujemy w społeczeństwo

Po konferencji Totalizatora Sportowego, dotyczącej podsumowania akcji „Wygrywamy Zaczyna się do Wy” i „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” mieliśmy okazję porozmawiać z prezesem właściciela marki Lotto, Olgierdem Cieślikiem.

Legalne podmioty wykorzystują sport i kulturę do promowania swoich usług, a więc tworzenia legalnego rynku w Polsce. Jako Totalizator Sportowy realizujemy takie programy jako misję, ale także posprzedażowo. Wykorzystujemy do promowania takich inicjatyw naszych ambasadorów do budowy wizerunku i wzmocnienia sprzedaży z jedno myślą, aby wszystkie te pieniądze wróciły ostatecznie do społeczeństwa. W taki sposób funkcjonujemy, a wiec ta część odpowiedzialności biznesu jest dla nas bardzo ważna – powiedział w rozmowie z Interplay, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego, Olgierd Cieślik.

Efektem trwających od lipca kampanii Totalizatora Sportowego i konkursu Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej będzie dofinansowanie 27 obiektów w 16 województwach. W październiku akcję „Wygrywamy zaczyna się od WY” dodatkowo wsparła loteria promocyjna, w której gracze przez cały miesiąc mieli możliwość wylosowania nagród poprzez zakup dowolnego produktu LOTTO za min. złotówkę oraz oddania głosu na wybrany przez siebie obiekt sportowy lub kulturalny. Do wygrania w loterii były karty podarunkowe, piłki i koszulki z autografem Roberta Lewandowskiego. Na obiekty, które znalazły się w 2. etapie, łącznie oddano blisko 4 mln głosów. Na ich podstawie utworzono listę rankingową najbardziej pożądanych lokalnych inwestycji, z której Fundacja LOTTO wybrała laureatów.

Dodaj komentarz