Ogolna 22 marca 2023

OlyBet ogłasza wieloletnią współpracę z DP World Tour

Operator OlyBet został oficjalnym bukmacherem DP World Tour w Europie na następne dwa lata. 

OlyBet współpracuje z DP World Tour

OlyBet to operator z siedzibą w Estonii, który oferuje zakłady sportowe, gry kasynowe, pokera a także propozycję na e-sport. W ramach uzgodnionej umowy, OlyBet został oficjalnym operatorem zakładów na DP Tour w Europie, czyli profesjonalnych turniejów golfa mężczyzn, przemianowany w 2021 roku z European Tour na wspomniany już DP Tour.

Marka będzie oficjalnym operatorem zakładów w Europie z wyłączeniem Wielkiej Brytanii i Irlandii. Na internetowej platformie streamingowej OlyBet TV będą dostępne informacje na temat trasy. W tym sezonie operator będzie śledzić minimum 39 turniejów DP World Tour w 26 krajach.

Zapewnienie większych emocji

W takich słowach o rozpoczęciu współpracy z DP World Tour wypowiedział się Corey Plummer, prezes i dyrektor generalny Olympic Entertainment Group oraz OlyBet Holdings – Jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni mogąc ogłosić nowe europejskie partnerstwo między OlyBet, a DP World Tour. OlyBet zapewni fanom sportu więcej emocji, które są tak wyjątkowe dla golfa.

Max Hamilton, dyrektor ds. konsumentów i handlu w DP World Tour mówi – Cieszymy się, że możemy powitać OlyBet w naszej partnerskiej społeczności. Jako lider rynku w branży gier w całym regionie, ma aspiracje do rozszerzenia swojego zasięgu poprzez partnerstwo z głównymi ligami i zespołami sportowymi. Podczas DP World Tour wraz z OlyBet z niecierpliwością czekamy na rozwój silnej platformy skierowanej do naszych fanów. 

Dodaj komentarz