Ogolna 9 grudnia 2022

Ontario wydaje nowe licencje na gry online

Komisja ds. Alkoholu i Gier w Ontario (AGCO) wydała operatorom szereg nowych licencji na gry online.

Dużo nowych operatorów w Ontario

Nowe licencje uzyskało kilka podmiotów. Jednym z nich jest Ligtip Limited, który pozwolenie otrzymał na początku grudnia br., dzięki czemu będzie mógł wprowadzić do prowincji swoją markę Tonybet. Warto dodać, że Tonybet dostał w ubiegłym miesiącu podobne pozwolenie na działalność w Holandii.

Kolejnym podmiotem, który dostał licencje w Ontario jest Delta iGaming INC. W tym przypadku mowa o Delta Bingo oraz Gaming. Z kolei Eclipse Entertainment Limited uzyskało zgodę na swoją markę High Flyer Casino. Do tego trzy licencje AGCO przyznało dla firm NetBet Enterprises na działalność NetBet, Ngame z jej marką SpinAway oraz Rootz z marą Wild. Łącznie AGCO przyznało już ponad 60 licencji operatorom na rynku branży rozrywkowej w Ontario. Ten został uregulowany i otwarty 4 kwietnia tego roku.

Zakazane UFC

Jednocześnie AGCO w minionym tygodniu nakazało wszystkim operatorom w prowincji Ontario zaprzestanie przyjmowania zakładów na UFC. Regulator domaga się, by operatorzy dostosowali się do decyzji ze skutkiem natychmiastowym. Powodem są obawy o uczciwość przebiegu niektórych walk, a co za tym idzie możliwość manipulowania rozstrzygnięciami podczas gal UFC.

Nie wydaje się, by zakaz dla UFC miał być cofnięty w przyszłości, ponieważ komisja bardzo restrykcyjnie podchodzi do wydarzeń sportowych, które rzucają jakikolwiek cień nieuczciwej rywalizacji.

Dodaj komentarz