Operatorzy wycofują się z Polski!
Ustawa hazardowa podziałała jak straszak na niektórych zagranicznych bukmacherów.
Zapisy nowej ustawy hazardowej zaczynają zbierać swoje żniwo. Wczoraj na skrzynkach pocztowych Klientów Redbeta pojawiła się wiadomość, z której wynika, że firma wycofuje się z oferowania usług na terenie naszego kraju. Jest to pokłosie zapisów ustawy, która zacznie obowiązywać od 1 kwietnia tego roku. Redbet jest pierwszym operatorem, który wystraszył się zmian mających wejść w życie już za kilka miesięcy. Przytaczamy w pełni treść maila, który firma wysłała do swoich Klientów zamieszkujących w Polsce:
„Z przykrością zawiadamiamy, że po przyjrzeniu się ostatnim zmianom w prawie w Twoim kraju, Redbet zdecydował się na zakończenie działalności na jego obszarze.
Po 31 stycznia będziesz ciągle miał dostęp do swojego konta, będziesz mógł sprawdzić swoją historię, stan konta i będziesz mógł zlecić wypłatę wszystkich dostępnych na nim środków, jednak nie będziesz już miał możliwości dokonania depozytu oraz stawiania zakładów.
Skontaktujemy się z Tobą ponownie, gdyby sytuacja uległa zmianie w przyszłości. Do tego czasu nasz Dział Obsługi Klienta będzie służył Ci pomocą”.
Tym krótkim komunikatem Redbet żegna się z Klientami z Polski, a w naszych głowach od razu pojawia się pytanie: czy inni operatorzy również podążą tą samą drogą?
Źródło: http://pokerground.com/redbet-wycofuje-sie-polski-nowa-ustawa-hazardowa-zaczyna-parzyc-operatorow/
Łukasz Kabała
Więcej Bukmacherka
Nocna rewolucja dla kibica. Betclic i Red Noise ruszają na ratunek fanom podczas mundialu
Organizacja finałów MŚ w piłce nożnej w odległych strefach czasowych to odwieczna zmora europejskich kibiców, którzy stają przed trudnym wyborem: sen albo historyczne sportowe emocje. Z myślą o tych najbardziej zagorzałych i niewyspanych fanach, marka Betclic połączyła siły z kreatywną agencją Red Noise.