Ogolna 28 czerwca 2022

Oriana Branon nową wiceprezes ds. komunikacji i korporacyjnych w Aristocrat Gaming

Oriana Branon została nową wiceprezes ds. komunikacji i korporacyjnych w Aristocrat Gaming. 

Nowe stanowisko

Na nowo utworzonym stanowisku, Oriana Branon będzie nadzorowała wszystkie wewnętrzne oraz zewnętrzne relacje w dziale gier oraz zapewni strategiczne wytyczne dotyczące środowiska, społeczeństwa i zarządzania (ESG).

Jako członkini zespołu kierownictwa wykonawczego, nowa wiceprezes podlegać będzie dyrektorowi generalnemu Aristocrat Gaming – Hectorowi Fernandezowi.

Ważne doświadczenie

Powołanie Oriany Branon skomentował Hector Fernandez: – Cieszymy się, że możemy powitać Orianę w zespole Aristocrat Gaming, gdzie będzie wspierać naszą misję wnoszenia radości do życia za pomocą gier. Rozległe doświadczenie Oriany w zakresie komunikacji na rynkach biznesowych i konsumenckich, znakomite osiągniecia w zakresie storytellingu, a także zaangażowanie w społeczność pokazują, że będzie niesamowitym atutem dla naszej firmy.

O nowym wyzwaniu wypowiedziała się również sama Oriana Branon: – Jestem podekscytowana dołączeniem do Aristocraft Gaming. Nie mogę doczekać się współpracy z zespołem, aby wykorzystać nadchodzącą ogromną szansę.