Automaty 30 lipca 2014

Orion w stolicy hazardu

autor: Interplay
Już po raz 60. w słynnym Las Vegas odbyły się w dniach 10-12 września targi AMOA SHOW

Na powierzchni 8 000 m2 mogliśmy obejrzeć nowe produkty takich firm, jak: Astro- Systems, ATM Express, Pyramid Technologies, Wurlitzer Jukebox & Vending, SEGA Amusements U.S.A., MEI czy JVL Corporation.

Największą popularnością wśród uczestników targów cieszyły się interaktywne symulatory firmy SEGA Amusements  U.S.A., a także najnowsze programy przeznaczone do automatów zaprezentowane podczas bankietu zorganizowanego przez korporację JVL Corporation.

Targi AMOA SHOW były świetną okazją do nawiązania współpracy z największymi firmami w branży hazardowej, vendingowej oraz rozrywkowej.

Las Vegas magiczne miasto dla wielu ludzi mających kiedykolwiek do czynienia z hazardem.

To nowożytna historia stworzenia z niczego, pośród piasków pustyni prawdziwego imperium nowoczesności.

I nie będziemy zanudzać naszych czytelników historią powstania tej aglomeracji, ale opowiemy o magii tego miejsca, o tym co stanowi magnes przyciągający miliony turystów, tysiące vipów i celebritess, setki gwiazd, finansistów i graczy światowego formatua także nas, którzy nie mogli się oprzeć temu wyzwaniu.

Oficjalnie okazją do odwiedzin Las Vegas stały się targi AMOA obchodzące w tym roku swą 60. rocznicę.

Decyzja o wyjeździe zapadła kilka miesięcy wcześniej, co pozwoliło na szczegółowe przygotowanie naszej eskapady.

W planie znalazły się więc także odwiedziny w miejscach, których za kilka lat może już nie być, a które pokazały nam jaka Ameryka była sto lat temu, ale były również takie atrakcje turystyczne jak Grand Canion czy Death Valley.