Poker 19 lutego 2019

PartyPoker otworzy Team Online

autor: BB
"PartyPoker" realizuje swoje obietnice, a tym samym otwiera własny "Team Online", w którym znajdą się najbardziej popularni streamerzy treści pokerowych.

Jeden z najpopularniejszych operatorów pokerowych ogłosił już nawet pierwsze nazwisko, które znajdzie się w ich drużynie. Trzeba powiedzieć, że "PartyPoker" zaczął mocno, bo porozumiał się z Mattem Staplem. 

Staples to 22-letni pokerzysta, który pochodzi z Kanady. W ostatnich latach zasłynął ze streamowania swoich rozgrywek na kanale Twitch. Dzięki temu zyskał dużą popularność na portalach społecznościowych. Bez wątpienia rozpoczęcie wspópracy z "PartyPoker" pozwoli postawić mu kolejny krok w karierze. 

–  Jestem niesamowicie podekscytowany umową sponsorską z partypoker. Bycie graczem sponsorowanym to coś, do czego dążyłem od jakiegoś czasu i nie mogę być bardziej szczęśliwy niż teraz. Nie ma nic lepszego niż streamowanie turniejów na Twitchu i jestem podekscytowany, mogąc pomóc w rozwoju partypoker na tym portalu – powiedział Matt Staples. 

W najbliższych dnia "PartyPoker" będzie prezentował kolejnych zawodników na swoich oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych.

Tłumaczenie cytatu: pokernews

Dodaj komentarz