Paweł Sielski wygrywa!
Tegoroczne Międzynarodowe Mistrzostwa Polski odbyły się w Poznaniu w dniach 20-23 listopada
Współorganizatorem imprezy były Międzynarodowe Targi Poznańskie, a Światowa Federacja Futbolu Stołowego nadała jej najwyższą międzynarodową rangę, Master Series.
W mistrzostwach udział wzięło około 200 zawodników, między innymi z Polski, Słowacji, Czech, Niemiec, Węgier i Litwy.
Rywalizacja przebiegała w ośmiu konkurencjach, a wyniki najważniejszych z nich ujęte zostaną w klasyfikacji światowej.
Najciekawsze pojedynki przebiegały między Pawłem Sielskim a Pavlem Kovacikiem ze Słowacji.
Pojedynki tych dwóch utytułowanych zawodników, mających na swoim koncie sukcesy w najważniejszych imprezach międzynarodowych, tradycyjnie gromadzi sporą grupę kibiców.
Emocji nie zabrakło również tym razem.
W parach open triumfował Kovacik grający ze swoim rodakiem Pavlo Samajem. Sielski wraz ze Stanisławem Jaworskim musieli zadowolić się drugą lokatą.
Na trzecim stopniu podium znaleźli się Łukasz Tomczuk i Marcin Rokoszewski z Łodzi.
Krzysztof Demczyszyn
Więcej Automaty
Local content w branży gier na pieniądze. „Nie ścigamy się o to, kto sprytniej rozliczy podatek. Konkurujemy jakością produktu i stabilnością”
W kwietniu rząd zainaugurował projekt "Local Content. Z korzyścią dla Polski". Jego celem jest zwiększenie udziału polskich firm we wspieraniu poszczególnych segmentów gospodarki. Jak natomiast to wygląda w kontekście branży gier na pieniądze? O tym w rozmowie z Interplay.pl opowiedział Piotr Fedak, prezes Promatic Group - polskiego producenta automatów i…