Ogolna 30 marca 2023

Paysafe wchodzi na rynek w Massachusetts

Paysafe, firma zajmująca się płatnościami online, rozpoczyna działalność na kolejnym rynku. Tym razem to Massachusetts. 

Paysafe zaczyna działalność w Massachusetts

Dla firmy zajmującej się płatnościami online jest to już 26. stan w USA, w którym Paysafe oferuje operatorom swoją platformę. Rozpoczęcie działalności w Massachusetts oznacza również rozszerzenie wielu partnerstw, jakie dostawca usług płatniczych prowadzi z operatorami w Stanach Zjednoczonych.

Mowa m.in. o dziesięcioletniej już współpracy z DraftKings, która obejmuje 21 stanów i będzie obejmowała Massachusetts. Poza tym, dostawca usług płatniczych ma również współpracę z Caesars Entertainment.

Ważny kamień milowy

W takich słowach rozpoczęcie działalności w Massachusetts komentuje prezes Global Gaming w Paysafe, Zak Cutler – Jesteśmy podekscytowani ekspansją na Massachusetts, to mój rodzinny stan. Mowa również o kolejnym kamieniu milowym w ewolucji amerykańskiej branży iGamingu. 

Jesteśmy dumni z rozszerzenia naszych długotrwałych relacji z kilkoma głównymi partnerami i nie możemy doczekać się, aby pomóc im w pozyskiwania oraz zatrzymywaniu graczy w Massachusetts, tak jak to robiliśmy w wielu innych stanach USA – mówi Cutler

Przypomnijmy, iż rynek w Massachusetts został oficjalnie otwarty w styczniu 2023 roku, a całkiem niedawno działalność online w tym regionie rozpoczęły takie marki jak DraftKings, FanDuel czy Caesars.

Dodaj komentarz