Bukmacherka 20 kwietnia 2022

Pensylwania wygenerowała miliard dolarów przychodu z zakładów sportowych

Pod koniec 2018 roku Pensylwania zaczęła przyjmować zakłady sportowe. Od tego czasu wygenerowała miliard dolarów przychodu z postawionych 13,7 miliarda na zakłady sportowe. Tym samym Pensylwania dołącza do New Jersey oraz Nevady, które również zalegalizowały i uregulowały zakłady sportowe na przestrzeni czterech ostatnich lat i przekroczyły łączne przychody z tego tytułu o wartości miliarda dolarów. 

Świetne wyniki w Pensylwanii

W samym marcu 2022 roku, bukmacherzy online oraz z sieci retail z Pensylwanii odnotowali ponad 700 milionów dolarów obrotu w zakładach. Jest to wzrost o 28% w porównaniu z marcem 2021 roku, a także wzrost o 20% od lutego 2022 roku.

Same zakłady przyniosły w marcu 48,5 miliona dolarów przychodu brutto dla bukmacherów, co oznacza wyraźny wzrost w porównaniu z ubiegłym miesiącem. Wpływ na dobre wyniki w Pensylwanii mają przede wszystkim bukmacherzy online, którzy stanowili 93% udziału w marcu. Głównie mowa o FanDuel, DraftKings oraz BetMGM.

Satysfakcjonujące statystyki

O wynikach w Pensylwanii wypowiedział się Dustin Gouker, analityk w PlayUSA.com, do którego należy również PlayPennsylvania.com – Spośród wszystkich stanów, które zalegalizowały i uregulowały zakłady sportowe na przestrzeni ostatnich czterech lat, niewiele może pochwalić się lepszym poziomem dojrzałości niż Pensylwania. To stabilny rynek, który nadal wykazuje satysfakcjonujący wzrost. 

Wyniki skomentowała także Katie Kohler, główny analityk w PlayPennsylvania.com – Marzec nie mógł przebiec lepiej dla branży gier w Pensylwanii. 

Dodaj komentarz