Bukmacherka 15 listopada 2023

Piękny gest LV BET. Dodatkowa pula biletów na hit PKO BP Ekstraklasy

autor: redakcja
Wszystkie bilety na mecz Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa zostały już wyprzedane. Mamy jednak dobrą wiadomość dla tych, którzy nie zdążyli kupić wejściówki, a chcieliby obejrzeć hitowe starcie PKO BP Ekstraklasy na żywo. Dzięki staraniom klubu do sprzedaży właśnie trafiła dodatkowa pula ponad trzech tysięcy biletów.

Widząc tempo sprzedaży biletów na mecz Śląska z Rakowem, klub już kilka dni temu podjął szereg działań, by maksymalnie zwiększyć frekwencję na Tarczyński Arenie Wrocław. Teraz możemy oficjalnie poinformować o zmianach organizacyjnych podczas najbliższego domowego meczu WKS-u.

Dzięki uprzejmości firmy LV Bet, do sprzedaży trafią miejsca na trybunie D, na których znajdowała się plansza sponsorska. Po ustaleniach między klubami, te miejsca zajmą kibice Rakowa Częstochowa (zachowując wszystkie wymagane strefy buforowe), a do sprzedaży dla kibiców WKS-u trafiają bilety na sektor X (ich cena odpowiada kosztom wejściówek na sektor D). To wszystko sprawi, że #KompletNaŚląsk2 będzie jeszcze bardziej okazały!

Mecz zostanie rozegrany w niedzielę, 3 grudnia, o godz. 17:30 na Tarczyński Arena Wrocław!

Jak kupić bilety na Śląsk vs. Raków?

– najlepiej, najwygodniej i NAJTANIEJ zrobić to on-line TUTAJ
– w jednym z kilkunastu punków sprzedaży stacjonarnej, ich lista TUTAJ
– w dniu meczu wejściówki można kupić w kasach przy Oporowskiej 62 (otwarte do 3 godzin przed rozpoczęciem meczu), kasach przy Tarczyński Arena lub w innych stacjonarnych punktach (zgodnie z powyższą listą). Rekomendujemy jednak najkorzystniejsze rozwiązanie i kupno on-line.

Dodaj komentarz