Ogolna 3 sierpnia 2023

Pierwsza taka umowa. Polski bukmacher sponsorem La Liga!

Polski bukmacher Fuksiarz.pl został oficjalnym sponsorem La Liga. Firma będzie mogła korzystać z wizerunku kilku gwiazd ligi hiszpańskiej. W najbliższym czasie gracze mogą spodziewać się wielu specjalnych akcji oraz ofert związanych z czołową ligą na świecie.

Do oficjalnego ogłoszenia nawiązania współpracy doszło w czwartek 3 sierpnia. Podczas specjalnego eventu, na którym pojawili się ludzie branży, przedstawiciel La Liga oraz gość specjalny, były piłkarz m.in. Liverpoolu i Realu Madryt – Steve McManaman doszło do oficjalnego potwierdzenia wcześniejszych doniesień. Mówiło się, że polski bukmacher zwiąże się z jedną z czołowych europejskich lig. Padło na Hiszpanię, rozgrywki, które od lat elektryzują polskich kibiców, a od niedawna mają jeszcze Roberta Lewandowskiego, gwiazdę Barcelony.

Fuksiarz.pl jest pierwszym polskim bukmacherem, który nawiązał oficjalną współpracę z czołową europejską ligą. – Partnerstwo z LA LIGA to kolejny, duży krok w rozwoju naszej marki. Pomysły, które będziemy mogli zrealizować dzięki tej współpracy, będą powiewem świeżości na rynku. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Polsce ogłaszamy współpracę na tak szeroką skalę – powiedziała Aneta Tylicka, prezes zarządu Bukmacherska Sp. z o.o., do której należy brand Fuksiarz.pl.

Gościem specjalnym wydarzenia, na którym pojawili się dziennikarze i przedstawiciele branży był Steve McManaman, były piłkarz m.in. Liverpoolu i Realu Madryt, Z Królewskimi w 2000 i 2002 roku wygrywał Ligę Mistrzów.

Fani hiszpańskiego futbolu w najbliższym czasie mogą spodziewać się specjalnych akcji, które będą dedykowane m.in. sympatykom La Liga. Bukmacher “Fuksiarz.pl” zachęca do śledzenia oficjalnych mediów społecznościowych. Tam już niebawem znajdą się informacje m.in. o konkursach, w których będzie można wygrać koszulki klubów La Liga, a także bilety na mecze drużyn z ligi hiszpańskiej.

Partnerstwo z Fuksiarzem jest dla nas ważne. Nasza współpraca zapewni polskim fanom La Liga możliwość bliższego poznania hiszpańskich klubów i przeżycia z nimi wyjątkowych doświadczeń – mówił Oscar Mayo, La Liga Executive Director.

Fuksiarz.pl po raz kolejny wchodzi w rolę pioniera i wyznacza nowe trendy w branży. Wcześniej był w naszym kraju prekursorem rozwiązania Early Payout. To unikalna promocja, która polega na tym, że przy dwubramkowym prowadzeniu wytypowanej drużyny, mecz zostaje rozliczony jako wygrany bez względu na końcowy wynik. Kolejną ciekawą opcją zaproponowaną przez bukmachera jest Cashback bez limitu na La Liga. Przy spełnieniu odpowiednich warunków, gracze mogą odebrać 50 procent zwrotu za każdy przegrany zakład postawiony na hiszpańską ligę. Partnerstwo z topową europejską ligą pozwala na nowe, innowacyjne realizacje, które zachęcą konsumentów do korzystania z oferty Fuksiarza. Współpraca z hiszpańską marką umożliwia także wyjątkowe i wyróżniające się na tle konkurencji kampanie reklamowe.

Dodaj komentarz