Ogolna 22 marca 2023

Playson nawiązał współpracę z rumuńskim operatorem

autor: Mateusz Mazur
Playson, błyskawicznie rozwijający się dostawca cyfrowej rozrywki, nawiązał współpracę z rumuńskim operatorem LasVegas, w celu zwiększenia swojej obecności w regionie Bałkanów. 

Playson zwiększa swoją obecność na rumuńskim rynku

W ramach umowy LasVegas będzie mogło zaoferować szeroką gamę tytułów Playson swojej stale rosnącej bazie klientów, dając graczom możliwość wypróbowania różnych slotów ze zróżnicowanymi motywami i mechanikami. Obejmuje to najnowsze premiery Playson, w tym Pirate Sharky, Treasures of Fire i Luxor Gold: Hold and Win.

Playson zdołał już położyć solidne fundamenty pod swoją obecność na Bałkanach, zabezpieczając umowy handlowe z wiodącymi operatorami w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Firma zdobyła także tytuł najlepszego dostawcy gier 2022 roku w plebiscycie SiGMA Balkans/CIS Gaming Awards 2022.

Umowa z LasVegas pomoże Playson w zwiększeniu zasięgu swojej działalności na regulowanych rynkach i sprawi zapewni, że pozycja dostawcy stanie się jeszcze silniejsza.

Optymistyczne perspektywy

Tamas Kusztos, CCO w Playson, optymistycznie odnosi się do perspektyw firmy na rumuńskim rynku: – Nasza obecność w Rumunii jest już dobrze ugruntowana, a partnerstwo z LasVegas potwierdza, że ​​Playson pozostaje wiodącym dostawcą na Bałkanach – mówi. – LasVegas udowodniło w ciągu ostatnich kilku lat, że jest znakomitym kasynem online i nie możemy się doczekać współpracy z tak znaną marką w rumuńskim sektorze iGaming – dodaje Kusztos.

Wtóruje mu Radu-Birsan Alexandru, dyrektor generalny LasVegas: – Jesteśmy zachwyceni nawiązaniem partnerstwa z Playson, zwłaszcza że portfolio gier tego dostawcy cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie – nie kryje entuzjazmu Radu-Birsan. – Determinacja Playson, by dostarczać najlepszą rozrywkę, odpowiada naszym ambicjom i nie możemy się doczekać przyszłej współpracy – kwituje.

tagi:Playson

Dodaj komentarz