Ogolna 9 maja 2022

Playtech oraz Paysafe rozszerzają współpracę

Wiodący dostawca technologii Playtech oraz platforma płatności Paysafe ogłosiły rozszerzenie współpracy na Wielką Brytanię oraz Europę. Wcześniejsze porozumienie obejmowało działalność w Stanach Zjednoczonych.

Satysfakcja ze współpracy

Do tej pory porozumienie obu firm obowiązywało w Stanach Zjednoczonych z BetParx. Od drugiego kwartału 2021 roku, Paysafe dostarcza swoją platformę płatniczą dla Play Gun Lake w stanie Michigan, natomiast od pierwszego kwartału 2022 roku wspiera aplikację BetParx iGaming zarówno w Pensylwanii, jak i New Jersey.

Za sprawą poszerzenia współpracy, partnerstwo będzie obejmować Wielką Brytanie oraz Europę.

Idealny partner

Na temat nowej umowy wypowiedziała się Paulettte Rowe, Paysafe CEO of Integrated and Ecommerce Solutions: – Playtech to globalna marka, której celem jest oferowanie swoim klientom odpowiednich technologii. Odnieśliśmy wielki sukces we wdrażaniu naszej współpracy na wielu rynkach Stanów Zjednoczonych i cieszymy się, że możemy rozszerzyć działalność na Wielką Brytanie oraz Europę.

W takich słowach o współpracy mówi z kolei Shimon Akad, COO Playtech: – Oferowanie naszym partnerom wiodących technologii, które zapewniają najbardziej płynne i wciągające wrażenia ich klientom jest absolutnie kluczowe dla naszej strategii w Playtech. Płatności odgrywają ważną rolę w zapewnieniu odpowiednich standardów dla gracza. Paysafe jest idealnym partnerem. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z postępów w naszych relacjach w Stanach Zjednoczonych i jednocześnie bardzo podekscytowani tym, co możemy wspólnie osiągnąć w Wielkiej Brytanii oraz Europie.