Ogolna 15 marca 2023

Playtech podpisuje umowę z Hard Rock Digital

Playtech uzgodnił umowę z Hard Rock Digital, dzięki której wiodący dostawca otrzyma odpowiednie licencje od HRD na różnorodne rozwiązania technologiczne. 

Playtech współpracuje z Hard Rock Digital

Na podstawie uzgodnionych długoterminowych umów handlowych, Playtech będzie dostarczał swoje rozwiązania przede wszystkim na zasadzie udziału w przychodach. Co więcej, wiodący dostawca technologii przeznaczył również 85 milionów dolarów na niski, jednocyfrowy procent udziałów mniejszościowych w HRD.

Wspomniana kwota zostanie wykorzystana do wspierania ciągłego, międzynarodowego rozwoju HRD. Zakłady sportowe oraz iGaming Hard Rock Digital są aktualnie dostępne w kilku stanach USA, w tym Arizonie, Indianie, Iowa, New Jersey, Ohio, Tennessee i Wirginii.

Wzmocnienie pozycji

W nadchodzących latach HRD zamierza rozszerzyć swoją działalność związaną z zakładami sportowymi online i usługami i Gaming na inne regiony. W takich słowach o współpracy z Hard Rock Digital wypowiedział się Mor Weizer, dyrektor generalny Playtech – Zespół Playtech z radością ogłasza nasze strategiczne partnerstwo z HRD. Hard Rock International ugruntował swoją pozycję na całym świecie. HRD połączy siłę tej globalnej marki ze sprawdzonym zespołem zarządzającym, z których część w Playtech znamy od wielu lat i uważamy, że należą do najsilniejszych w branży gier hazardowych online. Dla Playtech to partnerstwo znacznie wzmacnia pozycję na rynku północnoamerykańskim i jest zgodne z naszą strategią B2B. 

Porozumienie z Playtech skomentował z kolei Jim Allen, prezes Hard Rock International oraz prezes zarządu HRD – To partnerstwo przyspieszy planowaną strategiczną inicjatywę Hard Rock Digital, mającą na celu rozszerzenie oferty gier online na rynki międzynarodowe. 

W połowie lutego Playtech ogłosił rozpoczęcie współpracy w zakresie detalicznych zakładów sportowych z Gold Rush Gaming.

Dodaj komentarz