Automaty 12 czerwca 2023

Playtech rozszerza działalność w Wielkiej Brytanii i Szwecji

autor: redakcja
Dostawca technologii gier hazardowych, Playtech, rozszerza swoją działalność w Wielkiej Brytanii i Szwecji, zawierając nowe porozumienie z globalną marką gier online 10bet.

10bet, wiodąca platforma bukmacherska z lojalną bazą użytkowników liczącą ponad milion graczy, słynie z ciągłych innowacji i coraz ciekawszych funkcji. Zachowując najwyższą jakość, 10bet wybrał Playtech jako jedynego dostawcę swoich zakładów sportowych w Wielkiej Brytanii, gdzie odnosi sukcesy od ponad dwudziestu lat.

Playtech wejdzie na szwedzki rynek, obejmując pakiet pełnego systemu zarządzania graczami/IMS, otwartą platformę Playtech i wszystkie piony produktowe po tym, jak szwedzki regulator przyznał licencje dostawcom dla wszystkich podmiotów Playtech w regionie.

Shimon Akad, COO w Playtech, powiedział: – Cieszymy się, że możemy nawiązać współpracę z 10bet i zwiększyć naszą działalność w Wielkiej Brytanii i Szwecji. To partnerstwo to ogromna szansa dla naszej oferty bukmacherskiej i jesteśmy bardzo podekscytowani widząc, że oba te kluczowe rynki, Szwecja i Wielka Brytania, wniosą do Playtech i 10bet niebagatelne korzyści. To dopiero początek naszej relacji, a możliwości są nieograniczone.

Yuval Klein, rzecznik 10bet, dodał: – Współpraca z Playtech w Wielkiej Brytanii jest naprawdę niezwykła. To partnerstwo zapewnia najlepsze doświadczenia, zaawansowane narzędzia ochrony graczy i wrażenia w zakładach sportowych w Wielkiej Brytanii. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron, sprzyjająca rozwojowi zarówno 10bet, jak i Playtech, zapewniając jednocześnie naszym klientom wyjątkowe wrażenia z zakładów sportowych. Jesteśmy całym sercem oddani tej współpracy i niecierpliwie czekam na to, co przyniesie przyszłość.

Dodaj komentarz