Ogolna 20 marca 2023

Playtech rozszerza współpracę z Betfred

Playtech oraz Betfred przedłużają swoją wieloletnią współpracę, dzięki czemu produkty wiodącego dostawcy technologii nadal będą dostępne u operatora. 

Kolejne lata współpracy

Playtech i Betfred współpracują już 12 lat. W ramach nowego porozumienia, liczba samoobsługowych terminali bukmacherskich Playtech (SSBT) zostanie zwiększona w punktach Betfred. Wiodący dostawca technologii poinformował, iż w ciągu ostatnich dwóch lat zwiększył liczbę terminali o 50%, a zainstalowanie nowych pomoże zaspokoić zapotrzebowanie klientów.

Ponadto Playtech zagwarantował, iż podczas korzystania z terminali będzie można wybrać wyścigi konne oraz wyścigi psów.

Stała relacja

Nowe porozumienie z Playtech skomentował Mark Stebbings, dyrektor operacyjny grupy Betfred – Nowa umowa pokazuje, jak ważne są nasze stałe relacje z liderem rynku, czyli Playtech. Znaczenie terminali bukmacherskich w naszej ofercie detalicznej stale rośnie, stając się coraz bardziej istotnym elementem gier dla naszych klientów, tym samym będąc kluczową częścią przyszłości naszej firmy. Myślę, że istnieje możliwość dalszego rozwoju partnerstwa w przyszłości, gdyż chcemy jeszcze bardziej zwiększyć wykorzystanie SSBT Playtech, zapewniając naszym klientom w Wielkiej Brytanii nowe i ekscytujące doświadczenia.

Na temat współpracy z Betfred wypowiedział się Shimon Akad, dyrektor operacyjny Playtech – Betfred jest jednym z najbardziej szanownych bukmacherów w branży. Nieustanny rozwój tej firmy jest zauważalny w trakcie naszej współpracy. Nadal rozwijamy nowe technologie mające na celu cyfryzację powierzchni handlowej i dostosowanie do zmieniających się wymagań klientów. 

Dodaj komentarz