Ogolna 3 lutego 2023

Playtech rozszerza współpracę z Paddy Power

autor: Mateusz Mazur
Playtech ogłosił przedłużenie swojej współpracy z Paddy Power, jednym z liderów na scenie zakładów sportowych.

Dziesięcioletnia historia współpracy

Nowa wieloletnia umowa opiera się na dotychczasowych długotrwałych relacjach między dwoma kluczowymi graczami w sektorze gier hazardowych. Ich historia sięga przeszło dziesięciu lat.

W ramach nowej umowy Playtech pozostanie wyłącznym dostawcą samoobsługowych terminali bukmacherskich (SSBT) dla Paddy Power zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Irlandii. Jako lider w tej dziedzinie, Playtech będzie także wciąż dostarczać wiodące na rynku oprogramowanie do zakładów sportowych, tak aby spełnić rosnące zapotrzebowanie na cyfrowe doświadczenia klientów w stacjonarnych punktach bukmacherskich.

– Nie możemy się doczekać dalszego rozwoju naszej udanej współpracy z Playtech. Wydajność naszego oprogramowania stała się czynnikiem, który umożliwił dalszą współpracę. Jesteśmy skupieni na stworzeniu skoncentrowanej na kliencie ścieżki rozwoju na najbliższe lata, przy czym niezmiennie będziemy rozwijać nowe technologie, które umożliwią cyfryzację powierzchni handlowej – powiedział Shimon Akad, COO w Playtech.

Wiodący dostawca

Reputacja Playtech jako wiodącego dostawcy detalicznych terminali do zakładów sportowych została dodatkowo wzmocniona przez ostatnio zaprezentowane produkty, takie jak ulepszony Betbuilder i Player Props. O wzroście popularności terminala zakładów sportowych w sklepach detalicznych świadczą także wyniki notowane podczas mistrzostw świata.

– Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą strategicznie ważną współpracę z liderem branży. Terminale Playtech są integralną częścią naszej oferty detalicznej i kluczowym elementem przyszłej strategii naszych punktów stacjonarnych. Z niecierpliwością czekamy na dalsze rozszerzenie tego obszaru w nadchodzących latach – dodał David Newton, COO w Paddy Power.

Dodaj komentarz