Ogolna 14 stycznia 2021

Po jakie gry sięgnąć, by zapewnić sobie rozrywkę najwyższej jakości?

W czasach, gdy znaczącą część czasu spędzamy online, rosnącą popularnością cieszą się internetowe gry kasynowe, dostępne praktycznie dla każdego na wyciągnięcie ręki. Producenci prześcigają się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, mających przyciągnąć uwagę graczy, wypuszczając pozycje nowatorskie zarówno pod względem designu, jak i bonusów oraz ułatwień dla użytkowników mobilnych.

Decydując się na grę, warto wybrać produkt zapewniający rozrywkę na najwyższym poziomie. Takim produktem są gry firmy Wazdan, tworzone z pasją przez zespół stawiający sobie za cel zadowolenie gracza.

Wazdan posiada w swojej bogatej ofercie m.in. trzy nowe propozycje: Telly Reels™, Choco Reels™ i Power of Gods™: Egypt. Łączą one ciekawą tematykę z innowacyjnymi bonusami oraz efektami audiowizualnymi najwyższej jakości. Telly Reels™ nawiązuje do klimatów retro, łącząc je z nowoczesnością, Choco Reels™ zachwyca słodkimi krajobrazami, a Power of Gods™: Egypt przenosi graczy do świata mitologii.

Retro i nowoczesność

Pierwsza z propozycji – Telly Reels™ – imponuje klasycznym stylem oraz ciekawymi bonusami. Gracze mają możliwość trafienia oprawionej fantastyczną animacją wygranej, o wartości sięgającej nawet 1400-krotności stawki zakładu. Emocje zapewnia też bonusowa runda darmowych obrotów. Przed jej rozpoczęciem, gracz wprawia w ruch koło fortuny, aby wylosować funkcję specjalną, która będzie aktywna w czasie bonusu. Mogą to być dodatkowe obroty, mnożniki wygranych, rosnące nawet w nieskończoność lub dodatkowe symbole Wild.

Zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły motyw gry, obejmujący staromodny telewizor ze wszystkimi pamiętnymi detalami, świetnie współgra z wprowadzonymi przez firmę Wazdan innowacjami. Przez całą rozgrywkę gracze mogą obserwować postęp bonusów na bocznym panelu telewizora. Jeżeli uda im się wypełnić tablicę gwiazdkami, aktywowana zostanie runda Telly Bonus Spins, gwarantująca 10 obrotów, w trakcie których 5 symboli Wild pozostaje na bębnach. Z kolei ułożenie 5 suwaków w jednej linii zapewnia losową nagrodę w ramach Mini Telly Bonus.

Stylistyka gry Telly Reels™ pozwala cofnąć się w czasie i z sentymentem przypomnieć sobie dawne czasy. Użytkownicy toczą rozgrywkę na kineskopie ogromnego telewizora, który wielu graczy na pewno pamięta z przeszłości. Akcja Telly Rells™ zapewnia kompletnie inny poziom rozrywki niż standardowe skakanie po kanałach – użytkownicy oddają się nostalgii, jednocześnie korzystając z wielu nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań wykorzystanych w tym wyjątkowym automacie – mówi Andrzej Hyla, CCO w firmie Wazdan.

Słodka chwila zapomnienia

Szata graficzna Choco Reels™ opiera się na motywie słodyczy, jednak automat ten z pewnością spodoba się nie tylko łasuchom. Gra utrzymana jest w pogodnej, pastelowej kolorystyce, a wszechobecne łakocie zachęcają do gry.

Jedną z zalet Choco Reels™ jest mechanizm usuwania z bębnów wygrywających kombinacji. Na ich miejsce opadają symbole z góry, umożliwiając zdobycie kolejnych nagród. Na bębnach obecne są także czekoladowe blokady, które znikają po zdobyciu wygranej, co z kolei zwiększa liczbę możliwych układów wygrywających – nawet do 46656.

Inną budującą napięcie atrakcją tej gry jest stopniowo napełniająca się czekoladą cukiernicza szpryca. Po jej wypełnieniu gracz przenosi się do rundy bonusowej Choco Spins Bonus, w trakcie której mnożnik wygranych wzrasta po każdym obrocie, finalnie osiągając wartość x6.

Natomiast poprzez wylosowanie trzech smakowicie wyglądających pączków, gracz uruchomi rundę darmowych obrotów, w trakcie których mnożnik wygranych będzie rosnąć w nieskończoność.

W świecie bogów

Power of Gods™: Egypt zabiera graczy w podróż do starożytnego Egiptu, na spotkanie z pradawnymi bóstwami. Nad brzegiem Nilu czekają Ra, Sobek, Isis i Bastet, gotowi użyć swoich niezwykłych mocy, by obdarzyć graczy bonusami nie z tego świata.

Po zebraniu 7 skarabeuszy gracz przeniesie się do królestwa boga słońca w Ra Spins Bonus, gdzie czeka na niego symbol Expanding Walking Wild oraz mnożnik x7, prowadzący do ogromnych wygranych.

Wylosowanie 3, 4 lub 5 symboli Scatter uruchamia rundę darmowych obrotów z trzema trybami do wyboru.

W pierwszym z trybów Sobek nagradza graczy 15 darmowymi obrotami, w trakcie których po każdej wygranej bębny przesuwają się w prawo, przez co na pierwszym pojawiają się nowe symbole. Rośnie też mnożnik wygranych, maksymalnie osiągając wartość x7. Zamiast standardowych Wildów pojawia się Wild z mnożnikiem x2.

Drugi tryb przenosi graczy do świątyni bogini Isis, która nagradza ich 12 darmowymi obrotami oraz symbolem Expanding Wild, który rozszerza się na cały bęben i mnoży wygrane x3.

Patronką trzeciego trybu jest Bastet, oferująca graczom 10 darmowych obrotów, podczas których zwycięskie kombinacje znikają, a na ich miejsce opadają nowe symbole. Każda wygrana zwiększa mnożnik wygranych, który może wzrastać w nieskończoność. Co więcej, na bębnach może pojawić się Wild mnożący wygrane x4.

Dodatkowe innowacje

Każda z opisanych gier oferuje szereg dodatkowych innowacyjnych udogodnień. Dzięki grze ryzyka – dopasowanej pod względem wizualnym do indywidualnej tematyki każdej pozycji – gracze mogą podwoić dowolną wygraną nawet siedmiokrotnie. Gry firmy Wazdan wyposażone są też w zestaw unikalnych funkcji, dzięki którym użytkownicy mają wpływ na poziomy wariancji, tempo, czas ładowania gry, czy rozmiar bębnów. Natomiast za sprawą funkcji Buy Feature każdy z bonusów dostępnych w danej grze można kupić w dowolnym momencie, bez konieczności czekania na jego wylosowanie. W gry firmy Wazdan można zagrać na dowolnym urządzeniu, a firma nieustannie rozwija widok mobilny swoich gier, kierując się zasadą mobile-first.

Szerokie spektrum gier dostarczanych przez firmę Wazdan sprawia, że każdy gracz znajdzie w portfolio firmy idealną grę dla siebie. Trendy pokazują, że rozrywka elektroniczna rozwija się na świecie bardzo dynamicznie. Rok 2021 z pewnością przyniesie kolejne ciekawe tytuły i innowacyjne rundy bonusowe.

tagi:WAZDAN