Ogolna 19 kwietnia 2019

Pod lupą Interplay: metody wpłat i wypłat

autor: MC
Natychmiastowe wpłaty i wypłaty, na które nie trzeba długo czekać, to jedne z ważniejszych funkcjonalności na stronie, które powinien posiadać bukmacher. Nikt nie chce przecież długo czekać na wygrane pieniądze czy na zaksięgowanie depozytów, które pozwolą nam na grę.

Większość polskich bukmacherów ma zbliżoną ofertę wpłat. Wszystkim firmom zależy, aby klienci mogli szybko i wygodnie wpłacić pieniądze na obstawianie zakładów. Sprawdziliśmy, co oferują.

STS

STS proponuje błyskawiczne wpłaty następującymi metodami:

– karty kredytowe (Visa i Mastercard)

– PayU (przelew bankowy + BLIK)

– dotpay (przelew bankowy + paysafecard)

– Skrill

– Neteller

– tpay.com (przelew z rachunku)

– wpłata gotówkowa w punkcie STS.

Wszystkie metody wpłat nie posiadają prowizji i dostępne są 24h/7 dni.

STS ustawił minimalne limity wpłat, które wahają się od 1 zł (karty kredytowe, PayU, dotpay), przez 10zł w Netellerze, po 20 zł w Skrillu. Związane jest to oczywiście z prowizjami, które operator płatności nakłada na bukmachera. Wpłata gotówkowa w punkcie STS i przelew przez tpay.com nie mają limitu.

Wypłaty: firma oferuje szybkie i bezpieczne wypłaty aż do 12 banków. Środki zostaną wysłane do klienta w 15 minut (średnio) od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-24:00.

 

Forbet

Forbet proponuje wpłaty przez PayU, dotpay (w tym paysafecard oraz skycash) oraz tpay.com. Wszystkie wpłaty dostępne są 24h/7dni w tygodniu. Żaden z operatorów nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat.

Firma nie oferuje szybkich wypłat. Dostępny jest tradycyjny przelew bankowy, realizowany do 48h w dni robocze. Dział Płatności zleca wypłaty od godziny 8:00 do 23:00 w dni robocze.

 

LV BET

LV BET ma bardzo bogatą ofertę depozytów. Możliwe są wpłaty popularnymi metodami, takimi jak dotpay (w tym karty Visa i Mastercard), tpay.com czy Przelewy24. Niektórym klientom na pewno brakuje tu PayU. Bukmacher oferuje też wpłatę poprzez portfele Paymenticon oraz Skrill, a także opcję płatności BLIK.

LV BET posiada expressowe wypłaty Rapid Pay. Środki mogą trafić do klienta nawet w 10 minut. Wypłaty realizowane są codziennie przez 17 godzin na dobę. Expressowe wypłaty nie mają prowizji i mogą być zlecone do 8 banków: mbank, Inteligo, PKO BP, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest bank oraz Idea Bank.

 

Totolotek

Totolotek proponuje 3 metody wpłat: Dotpay (w tym przelew bankowy, karta płatnicza i paysafecard), tpay.com oraz doładowanie z konta Skrill. Wypłaty są tradycyjne – przelew bankowy na konto gracza, do 7 dni roboczych.

 

Fortuna

W Fortunie możemy skorzystać z wpłaty przelewem bankowym przez PayU lub tpay.com. Firma oferuje też depozyt za pomocą BLIKa i kart płatniczych. Gracze mogą również doładować konto w punktach naziemnych Fortuny. W ofercie Fortuny znajduje się również wpłata portfelem Masterpass i Skrill.

Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00.

 

Milenium

Wpłaty na konto internetowe są realizowane w panelu "Wpłaty", obsługiwanym przez firmę Transferuj.pl. W panelu transakcyjnym dostępna jest lista banków, przez które wpłata księgowana jest natychmiast po wykonaniu przelewu (do 3 minut), w pozostałych bankach może to potrwać dłużej.

Wypłaty wykonywane są przelewem tradycyjnym w dni robocze.

 

eTOTO

Bukmacher ma w ofercie wpłaty następującymi metodami: przelewy24, dotpay, karty kredytowe VISA i Mastercard, a także Neteller i Skrill.

O wypłatach eTOTO pisze następująco: Każda zlecona wypłata musi zostać zaakceptowana przez nasz Dział Płatności. ETOTO zastrzega sobie prawo do akceptacji wypłaty najpóźniej do 12h. W praktyce wypłaty w trakcie dnia są akceptowane na bieżąco. Po zaksięgowaniu czas oczekiwania na koncie bankowym zależy od procedur banku odbiorcy, na które nie mamy wpływu.

 

PZBuk

PZBuk proponuje bezprowizyjne depozyty za pomocą dotpay, Przelewy24 bądź BLIK. Jako jeden z niewielu bukmacherów, PZBuk zdecydował się na ustalenie wyższego minimalnego depozytu. Dla każdej z metod wpłat wymagany jest depozyt o wartości minimum 22 zł.

Również w kwestii wypłat bukmacher zdecydował o ustaleniu minimalnej kwoty możliwej do wypłaty. Minimalna wypłata to 5 zł. Środki możemy wypłacić za pomocą Przelewów24 (czas realizacji 10 minut – 7 dni) lub dotpay (czas realizacji 24 godziny – 7 dni).

Ustawienie minimalnych kwot depozytów i wypłat wyższych niż 1 zł to dość niespotykane zachowanie u polskich bukmacherów.

 

TOTALbet:

Wpłaty:

– PayU: szybki przelew, BLIK, karta, portfele Masterpass/Vica Checkout

– dotpay: paysafecard, szybki przelew, BLIK, karta, portfele Masterpass/Vica Checkout

– Przelewy24: szybki przelew, BLIK

Wszystkie metody wpłat oferują natychmiastowe transakcje i brak prowizji.

Wypłaty:
Bukmacher oferuje wypłaty na konto bankowe za pomocą przelewów tradycyjnych lub wypłat express. Wypłaty standard realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00. Wypłaty express działają w godzinach 9-23 przez 7 dni w tygodniu, a średni czas wypłaty to 8 minut. Przy wypłatach expressowych dzienny limit wypłat wynosi 5000 zł.