Ogolna 20 października 2022

PokerMatch dołącza do sieci ipoker Playtech

autor: Mateusz Mazur
Playtech, czyli wiodąca firma zajmująca się technologią hazardową, może pochwalić się jedną z największych i najlepiej ugruntowanych przestrzeni pokerowych w Europie Wschodniej. W tym tygodniu częścią sieci technologicznego potentata stał się PokerMatch. 

Nowy partner

Playtech cały czas koncentruje się na zrównoważonym rozwoju na uregulowanych światowych rynkach. Częścią strategii firmy jest ciągłe ulepszanie sieci ipoker, która już teraz jest jedną z najlepszych i najdłużej działających w branży. Sieć Playtech opiera się na najlepszym oprogramowaniu oraz usługach opracowanych w celu zapewnienia zgodności z przepisami w wielu jurysdykcjach.

Na mocy zawartego w tym tygodniu porozumienia do niezwykle dobrze rozwiniętej sieci Playtech dołącza nowy gracz – firma PokerMatch. – Jesteśmy zarówno zainspirowani, jak i podekscytowani tym, że staliśmy się częścią sieci ipoker o tak ugruntowanej pozycji. Partnerstwo z tak dużym partnerem jak Playtech bez wątpienia stanie się jednym z najważniejszych osiągnięć naszej firmy – komentuje Ruslan Bangert, dyrektor generalny PokerMatch International.

Imponująca oferta

Umowa z Playtech jest też kolejnym ważnym krokiem dla PokerMatch, który stara się przedstawić swoim graczom ofertę pełną nowych i ekscytujących możliwości gry. Mowa tutaj chociażby o zwiększonych nagrodach gwarantowanych w turniejach i seriach, dochodowych promocjach czy nowoczesnym i wszechstronnym oprogramowaniu, dzięki któremu szereg graczy z całego świata może konkurować ze sobą w dowolnym momencie.

– W ciągu zaledwie sześciu krótkich lat PokerMatch znacząco rozwinął i rozszerzył swoją działalność, aby stać się głównym graczem w Europie Wschodniej – potencjalnie kluczowym regionie wzrostu dla całej branży. Nie możemy się doczekać długiej i udanej współpracy z partnerem, który nadal się rozwija i bije kolejne rekordy – ocenia Marat Koss, wiceprezes ds. gier interaktywnych w Playtech

Dodaj komentarz