Poker 23 września 2018

PokerStars w wirtualnej rzeczywistości

autor: PK
The Stars Group opracowało wersję swojego flagowego produktu, czyli PokerStars.

Na targach EuroGamer Expo w Birmingham zaprezentowana została gra w wirtualnej rzeczywistości. PokerStars VR będzie dostępna w systemie free-to-play. 

Aplikacja powstała we współpracy z Lucky VR, czyli deweloperem, który wcześniej pracował nad projektami dla Kindred Futures (należące do Kindred Group) oraz Alea SlotsMillion.

Gra oferuje środowiska, w których gracze mogą analizować reakcje przeciwników i rozmawiać z innymi zawodnikami w czasie rzeczywistym. Mogą też dostosowywać swoje awatary VR, ubierając je i kupując szereg wirtualnych przedmiotów. Posiada również wiele różnych światów, w których użytkownicy mogą konkurować, takich jak futurystyczna wersja Makau, czy jacht zacumowany w Monte Carlo.

Gra jest obecnie testowana za pomocą urządzenia Oculus Rift VR, a także HTC Vive. Posiada intuicyjne sterowanie i polecenia głosowe, a gracze mogą również łączyć się z kanałami społecznościowymi za pośrednictwem systemu Oculus.

W testach zamkniętej wersji beta uczestniczyło około 100 graczy. Nie ujawniono jeszcze daty wypuszczenia produktu na rynek ogólnodostępny.

Dodaj komentarz