Poker 18 kwietnia 2019

PokerStars wprowadził całkowity zakaz na skrypty do automatycznego sadzania

autor: BB
Największy operator pokera online na świecie, ponad miesiąc temu wprowadził częściowy zakaz używania skryptów do automatycznego siadania przy stołach. Teraz PokerStars poszedł jeszcze dalej i całkowicie zakazał tego procederu.

W marcu tego roku PokerStars zmienił kilka zasad w polityce działania narzędzi od przedsiębiorstw zewnętrznych. Popełnił jednak błąd, ponieważ poinformował o tym takie firmy jak: HirokuScipt, Need4Seat, Seat Majo i inne. Programiści zaczęli więc szukać luk w prawie, tak by zmienić swoje systemy. Udało im się to częściowo, co wpłynęło negatywnie na działanie opragramowania PokerStars. 

– W odpowiedzi na opinie graczy wprowadziliśmy zmiany, które zabraniają graczom korzystania ze skryptów do automatycznego sadzania ze skutkiem natychmiastowym we wszystkich grach cash – powiedział reprezentant PokerStars w rozmowie z dziennikarzem portalu PokerFuse.

Decyzja PokerStars o całkowitym zakazie tego typu narzędzi spotkała się z aprobatą wielu graczy, ponieważ po marcowych zmianach odczuwali duży dyskomfort w grze. Pomimo tego, że nie korzystali z narzędzi wspomagających, nie mogli bez zbędnych problemów usiąść przy stole. 

Co najważniejsze amerykański operator zareagował względnie szybko na sygnały od swoich klientów, co nie zawsze miało miejsce w ostatnim czasie. Całkowity zakaz używania wspomagającego opragramowania wszedł w życie natychmiastwo. 

Dodaj komentarz