Poker 16 lutego 2019

PokerStars zmienia program lojalnościowy

autor: BB
"PokerStars", ogłosił zmiany w swoim programie lojalnościowym Stars Rewards. Niestety nie są to zmiany na lepsze.

Już wczoraj weszła pierwsza zmiana, która najbardziej dotknęła grinderów grających w turniejach MTT. Od 15 lutego gracze zdobywają znacznie mniej punktów lojalnościowych. Przed zmianami za każde 1 euro prowizji pokerzysta dostawał 100 punktów, a teraz jedynie 45 punktów. Tak, tak to oznacza obniżkę aż o 55%. Na szczęście w takich formatach jak Spin&Go, Sit & Go, grach cash oraz Zoom liczba punktów pozostała bez zmian. 

Zmiana oznacza redukcję w liczbie nagród, które otrzyma część pokerzystów, ale w kategorii, którą uważamy za mającą najmniejszy wpływ na ich przyjemność z gry.  Dzięki temu będziemy mogli skupić się na tym, co najważniejsze – powiedział Rasset, dyrektor PokerStars ds. innowacji i operacji.

Cóż, to już kolejna niekorzystana zmiana w ostatniach latach wprowadzona przez "PokerStars". Krytyka względem największego operatora pokerowego na świecie jest coraz większa, a wszystko to chce wykorzystać "PartyPoker", który za pomocą swoich ambasadorów obwieścił, że zamierza jeszcze bardziej docenić lojalnych graczy. 

Dodaj komentarz