Ogolna 27 stycznia 2021

Połączenie spółek PROMATIC i E-FUN

W imieniu spółek PROMATIC Sp. Z o.o. oraz E-FUN Sp. Z o.o. pragniemy poinformować, iż z dniem 4.01.2021 spółki te zostały połączone decyzją Sądu Rejonowego we Wrocławiu.

Promatic Sp. Z o.o. – największy polski producent automatów hazardowych połączył swoje siły z E-Fun Sp. Z o.o. – firmą softwarową, specjalizującą się w tworzeniu gier slotowych, przeznaczonych do największych, światowych kasyn oraz operatorów platform gier online.

Spółki zarejestrowane są na dane Promatic Sp. z o.o. – jednak doskonale nam znane pod reklamową nazwą Promatic Group – firmą, której celem jest połączenie najnowszych rozwiązań z wysoką jakością produktów, aby dostarczać rozrywkę na najwyższym poziomie.

W momencie połączenia obu spółek, firma stała się kompleksowym dostawcą automatów oraz rozwiązań systemowych, gotowych do wdrożenia i przystosowania się pod dowolny rynek hazardowy na całym świecie.

Właściciele firmy proszą, aby wszelkie pisma wysyłane dotychczas spółce E-FUN Sp. z o.o. w Warszawie, kierować pod następujące dane teleadresowe:

PROMATIC Sp. Z o.o.
Ul. Ceglana 14,
58-560 Jelenia Góra
KRS: 0000661216
REGON: 366476880
NIP: 6112774017

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z administracją spółki PROMATIC.

Dodaj komentarz