Kasyno 28 czerwca 2023

Polak z mistrzowskim tytułem! Pierwsza bransoletka dla naszego kraju

autor: redakcja
Na mojej pokerowej emeryturze pierwsza w historii dla Polski bransoletka mistrzowska turnieju World Series Of Poker wraca ze mna z Las Vegas do domu! Wygrywam turniej Seven Card Stud HiLo 8-or Better pokonujac w finale slynnego Mike’a Matusowa i 564 innych graczy – napisał Marcin Horecki.

Na taki moment polski poker czekał od lat. Nasz reprezentant w końcu wygrał turniej festiwalu “World Series of Poker w Las Vegas”, uważanego za pokerowe mistrzostwa świata. Dokonał tego Marcin “Góral” Horecki.

W 54. edycji WSOP wielkiego dnia doczekali się w Polacy. W turnieju numer 55, w odmianie 7-Card Stud Hi-Lo 8-or-Better z wpisowym 1500 dolarów, najlepszym spośród 566 graczy okazał się Marcin Horecki.  W finałowej rozgrywce “Góral” pokonał legendarnego Michaela Matusowa, który walczył o piątą już mistrzowską bransoletkę w karierze.

“Mamy to! Na mojej pokerowej emeryturze pierwsza w historii dla Polski bransoletka mistrzowska turnieju World Series Of Poker wraca ze mna z Las Vegas do domu! Wygrywam turniej Seven Card Stud HiLo 8-or Better pokonujac w finale slynnego Mike’a Matusowa i 564 innych graczy. Dziękuję wszystkim Polakom dopingującym na miejscu oraz w Polsce! Dziękuję wszystkim za miłe słowa i gratulacje! Lets go Poland” – napisał nasz mistrz.

Dodaj komentarz