Policja idzie za ciosem. Kolejne automaty skonfiskowane

kategoriaAutomaty autorBB data03.12.2018
Wczoraj napisaliśmy, że policja będzie przeprowadzała kolejne akcje, które mają na celu zlikwidowanie nielegalnych salonów gier, a dziś się to potwierdziło. Policjanci Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach wraz funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego na terenie Świebodzic skonfiskowali kolejne automaty do gry.

Konkretnie funkcjonariusze zabezpieczyli sześć automatów do gier hazardowych, na których były nielegalne gry. Łączna wartość sprzętu wynosi 15 tysięcy złotych, a do tego dochodzi 2,5 tysiąca złotych, które znajdowały się w maszynach. Oczywiście wszystkie środki pieniężne zostały przekazane do Urzędu Celno- Skarbowego, który będzie badał sprawę. 

Co prawda wyroków w tej sprawie jeszcze nie ma, ale już teraz wiadomo, że kary będą nieuniknione. Policja nie ma wątpliwości, że na maszynach do gry zainstalowane były sloty, które w prawie polskim są uznawane za nielegalne. Sytuacji posiadaczy jednorękich bandytów nie poprawia również fakt, że nie mieli odpowiedniej licencji na organizowanie tego typu rozrywki. 

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
BB 03.12.2018
    ]