E-Sport 25 czerwca 2023

Polska Liga Esportowa rozpoczyna współpracę z Superbet

autor: redakcja
Polska Liga Esportowa ma zaszczyt oficjalnie zakomunikować nawiązanie współpracy z firmą bukmacherską Superbet. Na mocy wspólnych działań powstaną innowacyjne aktywności dla społeczności esportowej w Polsce i obszarze CEE.

Jako Polska Liga Esportowa stawiamy na innowacyjne i nowoczesne działania, czego przykładem będzie współpraca z marką Superbet. To kolejne porozumienie na linii sportowo-esportowej, która ma połączyć obie społeczności i stworzyć nową jakość rozrywki dla kibiców. Widzimy ogromny potencjał w przenikaniu się tych płaszczyzn, a innowacyjny charakter obu marek gwarantuje nową jakość – mówił Paweł Kowalczyk, Prezes Polskiej Ligi Esportowej.

Na pierwsze efekty współpracy nie trzeba będzie długo czekać. Już 21 czerwca wystartował HUB CS:GO na platformie FACEit, dedykowany dla najlepszych zawodników w kraju. Zmagania odbywać się będą w cyklach dwutygodniowych, a w puli nagród każdego cyklu znajdzie się 3500 zł. HUB wspierany będzie przez program partnerski dla graczy streamerów z gratyfikacjami finansowymi.

Partnerstwo z Polską Ligą Esportową obejmuje szereg różnorodnych działań skierowanych do społeczności graczy w wersji online, ale również stacjonarnej. Jesteśmy na etapie rozbudowywania naszego produktu esportowego i poprzez wspólne działania z PLE chcemy w Superbet stworzyć przestrzeń dla wszystkich fanów sportów elektronicznych – dodał Adam Lamentowicz, CEO Superbet.

Działania Polskiej Ligi Esportowej i Superbet nie będą się skupiać tylko na przestrzeni internetowej. Marka Superbet będzie obecna również na turnieju PGE Superpuchar PLE, który odbędzie się 25-27.08 w Gdańsku.

Polska Liga Esportowa to czołowy organizator rozgrywek esportowych w Europie Środkowo-Wschodniej. PLE ściśle współpracuje z największymi producentami gier takimi jak Riot Games oraz czołowymi podmiotami sportowymi jak Polski Związek Żeglarski, Fortuna 1 Liga oraz PGE Polska Grupa Energetyczna.

Grupa Superbet to dynamicznie rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedny z największych graczy w Europie. Grupa działa na blisko 30 rynkach i zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne oraz autorskie rozwiązania technologiczne. Superbet rozwija się organicznie oraz poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days.

Dodaj komentarz