Poker 21 lutego 2019

Popularny pokerzysta doczekał się swojego festiwalu

autor: BB
Lex Veldhuis zasłynął z dobrej gry na wielu prestiżowych turniejach, a także z prowadzenia relacji na Twitchu. Dzięki temu reprezentant Team PokerStars doszedł do momentu, w którym zagra w festiwalu pokerowym nazwanym jego imieniem.

Festiwal Lex Live Spring odbedzię się w Grand Casino de Namur w Belgii, w dniach od 27 do 31 marca. Najważniejszym elementem pięciodniowej potyczki będzie oczywiście Main Event z wpisowym €225, w którym gwarantowa pula nagród wynisie 100 000 euro. Poza tym odbędzie się jeszcze wiele mniejszych turniejów w róznych formułach. 

 

 – Kiedy moja społeczność zaczęła rosnąc, ludzie wpadli na pomysł zorganizowania jakiegoś spotkania, gdzie wszyscy mogliby się spotkać. Świetnie, że udało się stworzyć taką możliwość… Będziemy grać w pokera, ale będą także inne aktywności, wliczając w to również spotkania przy barze. Podczas festiwalu rozegranych zostanie również kilka wyjątkowych turniejów. Ludzie na streamie bardzo prosili o tą inicjatywę, a więc nie mogę się doczekać – powiedział Lex Veldhuis. 

Cóż, zapowiada się naprawdę niezły festiwal, w którym do zgarnięcia będzie dużo pieniędzy, ale także autografów od Lexa Veldhuisa. Holender dzięki swojej dziłalności na Twitchu zyskał wielu fanów, którzy będą mogli się z nim teraz bezpośrednio zmierzyć. 

Tłumaczenie cytatu/pokernews

Dodaj komentarz