Bukmacherka 2 lipca 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na ćwierćfinały EURO 2020 – 02.07.2021

W naszym cyklu, który ukazuje się kilka razy w miesiącu, sprawdzamy u jakiego bukmachera najlepiej zawierać kupony AKO. Niemal zawsze okazuje się, że najbardziej atrakcyjne warunki są u operatorów, którzy mają bonusy AKO, a nie najwyższe kursy. Tym razem typujemy mecze ćwierćfinałowe EURO 2020. Czy po raz kolejny potwierdziło się to o czym wspominaliśmy? Sprawdźcie sami!

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy sześciu wybranych bukmacherów: Fortuna, PZ BUK, Fuksiarz, Noblebet, forBET oraz TOTALbet. Tak jak wspomnieliśmy typujemy oczywiście wybrane mecze mistrzostw Europy. Na naszym kuponie tym razem znalazła się tylko jedna niespodzianka – wygrana Szwajcarii w starciu z Włochami!

Największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Fortuna. Kolejne miejsca na podium zajęli TOTALbet i forBET. Jeśli chodzi jednak o wygrane, najlepiej zagrać w TOTALbet, o czym piszemy poniżej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 120 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu Fuksiarza.

Warto zaznaczyć, że przewaga TOTALbet nad resztą stawki rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

 

TOTALbet

Noblebet

PZ BUK

Fuksiarz

forBET

 

 

Dodaj komentarz