Bukmacherka 9 lipca 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na finał EURO, Wimbledon i CA – 09.07.2021

Czas na kolejną odsłonę naszego cyklu, w którym porównujemy ofertę wybranych bukmacherów na zwykle hitowe mecze weekendu w piłce nożnej. Tym razem jednak do naszego kuponu dodaliśmy półfinał Wimbledonu, w którym za głosem serca postawiliśmy na Huberta Hurkacza, który jest rewelacją turnieju rozgrywanego na trawiastych kortach w Londynie. Zapraszamy do lektury, ponieważ po raz kolejny okazało się, że najwięcej można wygrać u bukmacherów, którzy mają najbardziej atrakcyjne bonusy AKO, a nie kursy. 

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy sześciu wybranych bukmacherów: Fortuna, PZ BUK, Fuksiarz, Noblebet, forBET oraz TOTALbet. Tak jak wspomnieliśmy typujemy zwycięstwo Hurkacza, a także mecze Copa America i finał EURO.

Największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Noblebet. Kolejne miejsca na podium zajęli TOTALbet i PZ BUK. Jeśli chodzi jednak o wygrane, najlepiej zagrać w TOTALbet, o czym piszemy poniżej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o prawie 100 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu Fuksiarza.

Warto zaznaczyć, że przewaga TOTALbet nad resztą stawki rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

PZ BUK 
Fuksiarz
forBET
Noblebet
TOTALbet

Dodaj komentarz