Bukmacherka 11 czerwca 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na EURO 2020 – 11.06.2021

W naszym cyklu, który ukazuje się kilka razy w miesiącu, sprawdzamy u jakiego bukmachera najlepiej zawierać kupony AKO. Niemal zawsze okazuje się, że najbardziej atrakcyjne warunki są u operatorów, którzy mają bonusy AKO, a nie najwyższe kursy. Jak wiadomo dziś zaczynają się mistrzostwa Europy, a to oznacza, że przez najbliższy miesiąc analizować będziemy tylko spotkania w ramach tego turnieju. Przez ten czas będziemy obstawiać kupony u wybranych bukmacherów. Na pierwszy ogień wybraliśmy mecz otwarcia i kilka kolejnych, które odbędą się w weekend. 

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy sześciu wybranych bukmacherów: Fortuna, PZ BUK, Fuksiarz, forBET, Noblebet oraz TOTALbet. Tak jak wspomnieliśmy typujemy oczywiście wybrane mecze mistrzostw Europy, które zaczynają się już dziś o 21:00. Na naszym kuponie znalazło się kilka niespodzianek, takich jak zwycięstwo Turcji, czy Walii.

Największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Noblebet. Kolejne miejsca na podium zajęli forBET iTOTALbet.  Co ciekawe najwięcej i tak można wygrać u operatora, który zajął ostatnie miejsce na podium. Wynika to z promocji na bonus AKO, o której wspomnieliśmy wcześniej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 300 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu Fuksiarza.

Warto zaznaczyć, że przewaga TOTALbet nad resztą stawki rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

forBET

Noblebet

Fuksiarz

PZ BUK

TOTALbet

Dodaj komentarz