Bukmacherka 6 sierpnia 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na europejskie puchary – 06.08.2020

Osoby obstawiające zakłady bukmacherskie kierują się zwykle kursami i ofertą, jeśli chodzi o wybór najlepszej dla nich firmy bukmacherskiej. Tymczasem z naszych analiz wynika, że jeśli ktoś obstawia kupony AKO z kilkoma zdarzeniami, powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na oferty bonusowe u operatorów w tym segmencie. 

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy siedmiu wybranych bukmacherów: Totolotek, forBET, ETOTO, PZBuk, Fortuna, Noblebet oraz TOTALbet. Tym razem nie wybraliśmy jednak spotkań weekendowych na rozgrywki ligowe, a powracające europejskie puchary. Nasz kupon skompletowaliśmy z czterech meczów Ligi Mistrzów i jednego Ligi Europy, który odbędzie się już dziś.

Najlepsze kursy zaoferował forBET, który wystawił zdecydowanie najwyższe kursy na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Poza tym na podium uplasowali się również ETOTO i Fortuna. Co ciekawe dopiero na czwartym miejscu znalazł się TOTALbet, u którego – o czym za moment – można wygrać po raz kolejny niemal najwięcej. A warto przy tym zwrócić uwagę, że kurs AKO w TOTALbet jest znacznie niższy niż w ETOTO, czy tym bardziej u lidera.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Jak to możliwe, że w TOTALbet można wygrać tak dużo?

Tak jak wspomnieliśmy – po uwzględnieniu bonusu AKO – wygrana w TOTALbet idzie znacznie w górę. Gdybyśmy dodali kolejne spotkanie, z całą pewnością u tego bukmachera byśmy wygrali najwięcej, ponieważ bonus AKO zwiększa się z każdym kolejnym zdarzeniem. Nic więc dziwnego, że w naszych analizach zawsze triumfował TOTALbet, jeśli chodzi o najwyższą wygraną. Tym jednak razem pierwszy raz minimalnie uległ bukmacherowi forBET, w którym można wygrać o 97 groszy więcej.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest tak, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna 

TOTALbet

ETOTO

forBET

Totolotek

Noblebet

PZ BUK

Dodaj komentarz